اپلیکیشن های موبایل برای دریافت گیفت کارت رایگان

گیفت کارت
گیفت کارت

در این مقاله که بخش اولش هست میخواهیم برنامه های موبایلی که به شما وجه پرداخت میکنن یا گیفت کارت رایگان میدهند را معرفی کنیم برای دیدن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب بروید و با ما همراه باشید.

چقدر برای برنامه ها در دستگاه iOS یا Android خود هزینه میکنید؟ آیا می دانید که می توانید با استفاده از برنامه های خاصی پول نقد و پاداش واقعی کسب کنید؟ با توجه به اینکه شما باید با انجام وظایفی مانند خرید مواد غذایی یا چک کردن یک لباس، تماشای تریلر، گرفتن عکس و ملاقات با افراد جدید، گیفت کارت به دست بیارید. بنظر جالب می آید؟

خب پس شما باید این برنامه ها را بررسی کنید که به شما پول و پاداش واقعی (کارت هدیه ) میدهند. ما برنامه های را بررسی کردیم(این پست ترجمه شده است و ما تست نکردیم) تا به شما کمک کنیم که ابتدا کدام برنامه را امتحان کنید، اما چیزی که ما می گوییم اینه که همه آنها را چک کنید.

1.برنامه Field Agent

چه کاری باید انجام شود: شما به عنوان یک کارمند برای انجام برخی کارها مانند انجام ماموریت های کوچک در محله خود انتخاب می شوید. دستورالعمل هایی را از آنچه می خواهید انجام دهید و به کجا بروید، مانند مکان خرید مراکز خرید محلی، فروشگاه های مواد غذایی یا هر علامت مشخص کنید. کارها باید در ظرف 2 ساعت تکمیل شود .

آنچه دریافت می کنید: هر کار بین 2 تا 12 دلار ارزش دارد (پرداخت شده از طریق PayPal).

پلت فرم: iOS

برنامه CheckPoints
برنامه CheckPoints

2.برنامه CheckPoints

چه کاری باید انجام شود: شما می توانید برای بررسی در یک فروشگاه مواد غذایی، کافه یا مرکز خرید کسب درآمد کنید، اسکن کردن اقلامی که در طول این سفارش ها خریداری کرده اید یا حتی زمانی که یک دوست را برای پیوستن به CheckPoints توصیه می کنید تمام این کارها به شما امتیاز داده میشود.

آنچه دریافت می کنید: امتیازات به دست آمده می تواند برای پاداش هایی مانند کارت های هدیه Amazon.com و Walmart، بازی ها، ابزارهای خنک کننده و غیره مورد استفاده قرار گیرد.

پلت فرم: iOS | اندروید

خب برای این امروز این دو برنامه کافی هستند . انشالله هر روز سعی می شود که چند تا از این اپلیکیشن های موبایل معرفی بشه تا بتونید ازشون استفاده کنید .

برای خرید گیفت کارت شما میتوانید به فروشگاه گیفت کارت بروید و در آنجا خریدی مطمئن و ارزان انجام بدهید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *