اپلیکیشن AppNana

اپلیکیشن AppNana
اپلیکیشن AppNana

AppNana یک برنامه جدید برای آندروید و iOS است که ادعا می کند که کاربران به یک روش رایگان برای کسب امتیاز که می تواند برای برنامه های پرداخت شده یا کارت های هدیه معرفی شده، ارائه می شود.

AppNana یک کلاهبرداری است، یا این یک راه واقعا قانونی برای کسب کارت های هدیه رایگان و برنامه های پرداخت شده است؟

گیفت کارت رایگان

AppNana چیست؟

AppNana یک برنامه تلفن همراه رایگان است که می تواند در دستگاه های اندروید یا اپل دانلود و نصب شود. به طور خلاصه، این برنامه به شما اجازه می دهد با استفاده از دانلود و نصب برنامه ها در دستگاه تلفن همراه خود، امتیاز کسب کنید. اکثر اینها نیاز به بازی کردن یا استفاده از برنامه برای یک مقدار مشخصی از زمان برای به دست آوردن امتیاز خود دارید.


چه چیزی می توانم با امتیاز خود استفاده کنم؟

 امتیاز می تواند برای بسیاری از چیزها معامله شود. رایج ترین پاداش این است که برای برنامه پرداخت می شود. شما می توانید امتیاز خود را به صورت رایگان به برنامه های پرداخت تبدیل کنید. محبوب ترین بازی ها، مانند پرندگان عصبانی، می تواند در برابر چند امتیاز معمله بشود .

اگر برنامه ها یا بازی ها مورد علاقه شما نیستند ، می توانید در کارت های هدیه مثل :

آمازون
آیتونز
Google Play

استفاده کنید .

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان

ارجاع کاربر به برنامه توسط شما :

اگر شما توییتر ، حساب فیس بوک یا کانال یوتیوب دارید، می توانید از آن برای افزایش درآمد خود با استفاده از برنامه ارجاع AppNana استفاده کنید. کاربران یک کد دعوت نامه دریافت می کنند و می شود هر زمانی که کد توسط کاربر جدید AppNana استفاده شود، پول کسب کنید. با توجه به وب سایت برنامه، برخی از محبوب ترین وابسته ها می توانند با استفاده از این برنامه ارجاع 300 دلار در روز یا بیشتر کسب کنند.

برای اکثر موارد، بررسی ها برای AppNana مثبت هستند. با این حال، بیش از چند شکایت وجود دارد. شایع ترین شکایت کاربران AppNana این است که پس از ثبت نام، تعداد زیادی ایمیل اسپم دریافت می کنند. هیچ بیانیه رسمی از برنامه در مورد اینکه آیا سرور خود را به مشتریان ایمیل  به فروش می رسانند وجود ندارد. همچنین گزارش هایی از افرادی که پس از دانلود AppNana با ویروس ها مشکلی دارند، گزارش شده است، اما این فقط یک مشکل است اگر برنامه از یک منبع قانونی دانلود نشده باشد.

گیفت کارت

AppNana کلاهبرداری است؟

در یک کلمه، نه، AppNana کلاهبرداری نیست این یک راه قانونی است برای تبدیل کردن زمان که بر روی دستگاه تلفن همراه خود صرف میکنید به چیزی سودآور. در حالی که شما با استفاده از AppNana نمی توانید ثروتمند شوید، این یک راه عالی برای کسب گیفت کارت است تا خودتان استفاده کنید. کارت هدیه 10 دلاری Google Play یا iTunes میتواند برای خرید کتابها، موسیقی، فیلمها یا بازیهای بیشتر استفاده شود.

هنگامی که برنامه AppNana را به دستگاه تلفن همراه خود دانلود می کنید، شما تضمین می کنید که برنامه های جدیدی را برای لذت بردن پیدا کنید. اگر برخی از برنامه های رایگان یا کارت هدیه را از برنامه دریافت کنید، خیلی بهتر است. شما همچنین می توانید امتیاز خود را به صورت نقدی تبدیل کنید!

برای دانلود برنامه AppNana کلیک کنید.

در نهایت برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت بروید و هر گیفت کارتی که نیاز دارید را با قیمت مناسب خریداری کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *