بخش دوم مقایسه سایت های نظرسنجی

مقایسه سایت های نظرسنجی
مقایسه سایت های نظرسنجی

خب در این پست با بخش دوم و آخر مقایسه سایت های نظرسنجی برای کسب گیفت کارت رایگان در خدمتتون هستیم .در ادامه مطلب با ما همراه باشید امیدوارم برای شما مفید باشد این پست ترجمه شده است .

گیفت کارت

نظرسنجی های ارائه شده از چندین ارائه دهندگان مختلف است که بدین معنی است که همیشه برای شما تکمیل شده است. سایر سایت های نظرسنجی تنها با یک ارائه دهنده کار می کنند، و این بدین معنی است که همیشه نظرسنجی ها در دسترس نیستند.

همچنین با دادن پاسخ به نظرسنجی ها به شما اجازه می دهد درآمد کسب کنید، PrizeRebel همچنین به شما امکان می دهد تا وظایف خود را انجام دهید، فیلم ها را تماشا کنید و برای کسب امتیاز به رقابت ها وارد شوید.

گیفت کارت
گیفت کارت

در سایت PrizeRebel اعتباری برای جوایز وجود دارد. نظرسنجی ها، پیشنهادات، فیلم ها و وظایف موجود به شما امتیاز بیشتری را نسبت به سایر وب سایت ها می دهد. این به این معنی است که شما می توانید پول بیشتری را سریعتر بدست آورید. به طور معمول می توانید بین 10 تا 80 امتیاز برای هر نظرسنجی که در My Survey انجام می شود، کسب کنید، در حالی که می توانید بین 60 تا 900 امتیاز در هر نظرسنجی در PrizeRebel کسب کنید.

بیشتر کاربران PrizeRebel در طول 3 روز ثبت نام خود جایزه اول خود را کسب می کنند! در سایت های دیگر این امکان وجود ندارد زیرا زمان لازم برای کسب و پردازش پاداش بسیار طولانی تر است. در PrizeRebel همچنین امتیازات در عرض چند ساعت به اعتبار شما اضافه میشود – سایت های دیگری نظیر My Survey می توانند خیلی طول بکشند.

PrizeRebel در سراسر جهان در دسترس است و توسط میلیون ها نفر از مردم در 183 کشور استفاده شده است تا وقت آزاد خود را برای استفاده خوب استفاده کنند.

سایت My Survey
سایت My Survey
My Survey یکی از قدیمی ترین سایت های بررسی در اینترنت با میلیون ها کاربر است. این سایت در سال جاری میزان زیادی از جوایز به دست می آورد و به اعضای دیگر از سراسر جهان کمک می کند تا کمی بیشتر از این پول به دست آورند.

مانند PrizeRebel، سایت My Survey به شما امکان می دهد با استفاده از نظرات شما برای پاسخ به سوالات و نظرسنجی ها پول کسب کنید.

این نظرسنجی ها پس از آن به شما امتیاز می دهند که می توانید از آن برای به دست آوردن جوایز استفاده کنید.

بر خلاف PrizeRebel، که اعتبارات فورا به اعضای Silver + پاداش می دهد، My Survey می تواند تا 8 هفته به جایزه های اعتباری بپردازد. این به این معنی است که My Survey یک جایگزین بد است اگر شما به زودی به جوایز خود نیاز دارید.

در My Survey همچنین شما نیاز به حداقل 10 دلار دارید قبل از اینکه بتوانید جوایز خود را دریافت کنید . این 2 برابر PrizeRebel است که فقط شما نیاز دارید تا 5 دلار درآمد کسب کنید.

حتی اگر My Survey مدت ها طول بکشد، به نظر می رسد که آنها هنوز هم برای بهبود به سر می برند. اعضای سایت در انجمن ها و وبلاگ ها شکایت کرده اند که زمان بسیار طولانی برای رسیدن به حداقل 10 دلار برای بررسی وجود دارد. مردم همچنین از اینکه قادر به تکمیل 1-2 نظرسنجی در هر ماه به دلیل کمبود در دسترس بودن نظرسنجی ها هستند شکایت دارند.

PrizeRebel این مشکلات را نداشته و همچنین به موقع به جوایز شما دسترسی پیدا می کند، بنابراین انتخاب خوبی برای افرادی است که به دنبال پاداش های منظم و طیف وسیعی از روش های کسب امتیاز هستند.

خرید گیفت کارت

خب این مقاله هم به پایان رسید

در آخر برای خرید گیفت کارت از سایت ما استفاده کنید و خریدی مطمئن داشته باشید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *