بررسی سایت های CashCrate vs PrizeRebel

بررسی سایت های CashCrate vs PrizeRebel
بررسی سایت های CashCrate vs PrizeRebel

خب این بخش دوم بررسی سایت های CashCrate vs PrizeRebel هست که با فعالیت در این سایت ها شما میتوانید گیفت کارت رایگان بدست بیاورید .در ادامه مطلب با ما همراه باشید

گیفت کارت

چه کسانی از PrizeRebel استفاده میکنند؟

با 6.4 میلیون عضو، بسیاری از مردم از PrizeRebel برای کسب درآمد آنلاین استفاده می کنند.

هرکسی از آنهایی که به دنبال استفاده از وقت خود در یک روش کارآمدتر (فکر می کنند از آن ساعت های رایگان که در شب دارید که می توانید پول نقد و کارت های هدیه را به جای اسکرول فیس بوک یا تماشای تلویزیون درآورید)، به افرادی که به دنبال پول بیشتری هستند خارج از کار به طوری که آنها می توانند صورتحساب خود را پرداخت کنند از این سایت استفاده میکنند.

PrizeRebel همچنین باعث می شود مردم شروع به کسب درآمد از خانه کنند، در حالیکه آنها از کودکان مراقبت می کنند و یا از کار خارج می شوند.

توانایی کسب کارت های پول و گیفت کارت در اینترنت به مردم قدرت و انعطاف پذیری را در شرایط خاص خود می دهد، چیزی که همه ما می خواهیم انجام دهیم!

سایت CashCrate

سایت CashCrate
سایت CashCrate

CashCrate در سال 2006 شروع به کار کرده است که با تکمیل پیشنهادات مختلف به شما امکان کسب درآمد را می دهد.

این بسیار کوچکتر از PrizeRebel است که تنها 2 میلیون عضو دارد و هر ماه هزار دلار صرف می کند، در مقایسه با PrizeRebel که هر روز هزار دلار می پردازد.

گفتنی است، CashCrate شهرت خوبی دارد و این سایتی است که باید در نظر بگیرید که در مورد چگونگی کسب درآمد آنلاین به آن فکر کنید.


چگونه از سایت CashCrate پول درآورید؟

چگونه از سایت CashCrate پول درآورید؟
چگونه از سایت CashCrate پول درآورید؟

با CashCrate، شما طیفی از پیشنهادات را تکمیل می کنید. این پیشنهادات چیزهایی مانند ثبت نام برای یک سرویس یا تلاش برای تولید محصولات جدید هستند.

شما همچنین می توانید نظرسنجی کامل، پول نقد در خرید، کسب امتیاز با ارجاع دوستان، و کسب امتیاز با بازی و برنده شدن مسابقات بدست بیاورید.

هر چیزی که شما در CashCrate انجام می دهید به شما یک مقدار مشخص از امتیاز می دهد. این نکات تمام می شوند و می توانند برای پول نقد استفاده شوند.
چه زمانی با CashCrate پرداخت می کنید؟

همانطور که قبلا ذکر شد، CashCrate دارای مقدار بسیار کم از مقدار برداشت از 20 دلار است. این به اندازه برخی نیست (ما سایت ها را قبل از دیدن 50 دلار دیده ایم)، اما 4 برابر بیشتر از PrizeRebel است.

این مقدار بالا برداشت به این معنی است که شما قبل از اینکه بتوانید پاداش خود را ادعا کنید، باید وقت بیشتری را صرف CashCrate کنید.


هنگامی که حداقل مبلغ خروج را دریافت کرده اید و از پول خود درخواست کرده اید، CashCrate شما را از طریق چک کاغذ، نه از طریق PayPal و یا انتقال مستقیم مانند PrizeRebel پرداخت می کند.

علاوه بر این، CashCrate در روز 15 ماه هر ماه پرداخت می کند. این به این معنی است که شما نمیتوانید در CashCrate به جایی بروید که در حال حاضر نیاز به پول داشته باشید.
پس کدام بهتر است؟

با توجه به ویژگی های هر سایت، PrizeRebel انعطاف پذیر ترین و بهترین گزینه های پرداخت را دارد.

این طیف گسترده ای از راه های کسب جوایز را دارد و می تواند به شما کمک کند پولی را که لازم دارید در زمانی که به آن نیاز دارید، کسب کنید.

CashCrate یک سرویس خوب است، اما از نظر طیف وسیعی از روش های کسب درآمد و یا سرعت به کاملی سایت PrizeRebel نیست.

خرید گیفت کارت

خب این مقاله به اتمام رسید

در انتها برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت بروید و خریدی مطمئن انجام دهید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *