تفاوت بین PrizeRebel و Swagbucks چیست؟

تفاوت بین PrizeRebel و Swagbucks چیست؟
تفاوت بین PrizeRebel و Swagbucks چیست؟

PrizeRebel و Swagbucks دو سایت پیشرو در کسب درآمد اینترنتی هستند که با تکمیل نظرسنجی ها و وظایف به شما پول نقد و گیفت کارت رایگان می دهند – اما کدام سایت برای شما بهترین است؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت

گاهی اوقات بدون توجه به چند ساعت کاری که شما انجام می دهید یا چه میزان تلاش می کنید، می توانید پول زیادی کسب کنید تا بتوانید چیزهایی را که برای شما یا خانواده تان نیاز دارید خریداری کنید. کارهایی است که به شما کمک می کند کمی بیشتر برای اجاره یا صورتحساب مورد نیاز خود پول در بیاورید.

خوشبختانه، راه هایی وجود دارد که می توانید ساعت هایی که هر روز در اختیار دارید، زمانی که معمولا در جلوی تلویزیون یا تلفن خود نشسته اید، به فرصت های پولی تبدیل کنید.

PrizeRebel و Swagbucks دو وب سایت پیشرو هستند که با تکمیل نظرسنجی ها و وظایف به شما پول نقد و گیفت کارت رایگان می دهند. این سایت ها به شما اجازه می دهند از ساعت های آزاد خود به خوبی استفاده کنید و می تواند به شما کمک کند که هر ماه بودجه خود را افزایش داده و کاری جدید خارج از کار اصلی خود بدست بیاورید.

هر دو این سایت ها دارای میلیون ها کاربر در سراسر جهان هستند، میلیون ها دلار پول نقد و پاداش ها را پرداخت کرده اند و توسط افراد مختلف در تمام سنین مختلف استفاده می شود تا وقت آزاد خود را به پول تبدیل کنند .

اما با هر دو این سایت هایی که خدمات مشابهی ارائه می دهند، می توانید بدانید که کدام یک برای شما مناسب است.

خوشبختانه، ما اختلاف این دو سایت را بررسی کرده ایم تا به شما کمک کنیم که در کدام سایت شما باید وقت خود را صرف کنید –
1. PrizeRebel

سایت PrizeRebel
سایت PrizeRebel


PrizeRebel یک سایت کسب درآمد اینترنتی است که با بیش از 6.4 میلیون عضو و بیش از 9 میلیون دلار در پرداخت نقدی و پاداش پیشرو است.

این سایت در سال 2007 آغاز به کار کرد و برای کمک به افراد به نوبه خود زمان های آزاد افراد را به پول با دادن فرصت استفاده از دانش، تجربه و نظرات خود برای پاسخ دادن به نظرسنجی طراحی شده است.

هر نظرسنجی به شما تعدادی امتیاز  اعطا می کند که بعدا می توانید در برابر جوایز، کارت نقدی یا گیفت کارت استفاده کنید. PrizeRebel همه چیز را از کارت های هدیه 2 دلار آمازون، تا 500 دلار در اعتبار PayPal ارائه می دهد.

بر خلاف سایت های دیگر، PrizeRebel دارای حداقل 5٪ تخفیف کم هزینه است – این بسیار کوچکتر از رقبا است که اغلب شما نیاز دارید که بین 10 تا 50 دلار درآمد کسب کنید تا بتوانید پول خود را دریافت کنید. این بدان معنی است که اگر شما فقط نیاز به پول کم هزینه داشته باشید یا می خواهید پول خود را هر روز برداشت کنید، مجبور نیستید ساعتها و ساعت ها را صرف کنید تا مطمئن شوید که حداقل مبلغی را دریافت می کنید.

PrizeRebel همچنین اعتبار فوری برای جوایز را برای اعضای نقره +، و یا اعتبار 24 ساعته برای اعضای برنز ارائه می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید اطمینان حاصل کنید که جوایز و پاداش شما به سرعت به حساب خود برسد. PrizeRebel یک رهبر در این ویژگی است، زیرا سایت های دیگری مانند Swagbucks می توانند یک هفته طول بکشد تا جایزه خود را به دست آورید.


برای
چه کسانی PrizeRebel بهتر است؟

PrizeRebel عالی است برای افرادی که به دنبال زمان و نظرات خود برای استفاده بهتر هستند و کسانی هستند که به دنبال پول نقد سریع و راحت هستند تا بتوانند برای چیزهایی که برای آنها مهم است پرداخت کنند. این سایت نیازی به تشکیل حلقه ها برای به دست آوردن امتیازات نداشته و کمترین مبلغ و زمان های اعتباری سریع باعث می شود که تقریبا بلافاصله مقدار کمی پول دریافت کنید.

خرید گیفت کارت

در انتها برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت ما بیایید و خریدی ارزان و مطمئن انجام دهید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *