درآمد بالا از سایت Prizerebel

درآمد بالا از سایت Prizerebel
درآمد بالا از سایت Prizerebel

در این مقاله در رابطه با سایت Prizerebel صحبت میکنیم که یکی از اعضاش بیش از 17 هزار دلار درآمد داشته است . این مقاله از سایت اصلی ترجمه شده است امیدوارم براتون مفید باشه برای ادامه مقاله در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت

یک عضو Prizerebel بیش از 17،817 دلار کسب کرده است. شما چرا هنوز شروع نکرده اید؟

سام یکی از اعضای ارزشمند استرالیایی ماست. او از زمان آغاز سایت در سال 2007 با ما بوده است. در آن زمان، او بیش از 17000 دلار درآمد کسب کرده است.

فکر کنید زمانی که به تمام چهره های دوستان خود نگاه کنید که وقتی به آنها می گویید که فقط یک در یک تعطیلات از Prizerebel این مقدار پول کسب کرده اید. و یا حتی فقط در مورد درخواست پاداش 500 دلاری پی پال خود در ماه به آنها بگویید.

خوب، سام چگونه این کار را میکند ؟ سام از برنامه ارجاع ارشد در میان تمام سایتهای نظرسنجی استفاده می کند. نه تنها مفید است، بلکه باعث می شود که امتیازاتی را که کسب می کنید، به حداکثر برسانید.

آیا هنوز بر روی Prizerebel کار کرده اید؟


بیایید با ریاضی محاسبه کنیم:

اگر 10 نفر از دوستانتان را که پاداش اول خود را دریافت کرده اند معرفی کنید، 2000 امتیاز کسب می کنید. در مورد 20 نفر چطور؟ این 4000 امتیاز خواهد بود. این به اندازه کافی برای درخواست کارت هدیه 20 دلار و 40 دلار آمازون کافی است. چطوره؟

شما 20 درصد از آنچه که رفرال ها از نظرسنجی ها کسب می کنند، کسب می کنید.حتی اخبار بهتر هم وجود دارد.

هنگامی که شما تبدیل به یک عضو سطح طلا می شوید، 25٪ از ارجاعات کسب می کنید. در پلاتینیوم، آن را به 30٪ افزایش می دهد. شما همچنین یک جایزه اضافی از 1٪ تا 5٪ از درآمد ماهانه خود را بسته به سطح خود دریافت خواهید کرد. به یاد داشته باشید که 10 دوست شما که برای اولین بار مراجعه کرده اند؟ شما هم اکنون 4500 امتیاز برای همان مقدار کار می کنید!

سایت Prizerebel
سایت Prizerebel

گیفت کارت رایگان

در اینجا یک لیست کوتاه از نکات در مورد نحوه رشد ارجاعات شما وجود دارد:

یک وبلاگ بزنید: اگر بتوانید دیگران را در مورد نحوه کسب امتیاز هدایت کنید، به ارجاع هایی می پردازید که می دانند چگونه به شما کمک کنند. اکثر مردم با برداشتن نام دامنه و سرویس میزبانی درگیر هستند. شما می توانید با یک جستجوگر دامنه نام دامنه را بررسی کنید. بسیاری از وبلاگ نویسان توصیه می کنند از Blue Host استفاده کنند که شامل میزبانی وب و ثبت نام یک نام دامنه برای تنها 4 دلار در ماه می باشد.

تبدیل شدن به یک تأثیرگذار: دنبال کننده در توییتر داشته باشید؟ در مورد طرفداران فیس بوک چی؟ خود را در شبکه های اجتماعی نشون بدید.

خلاق باشید: ویدیویی را در مورد نحوه تکمیل نظرسنجی ها در Prizerebel ارائه دهید. یک نقطه ضعف پیدا کنید و آن را به مخاطب توضیح دهید .


تبلیغ کلامی :آخرین کار که بیشترین تاثیر را دارد به دوستانت بگو! ساده ترین راه برای شروع ارجاع دادن این است که اطلاعاتی که در مورد Prizerebel می دانید بگویید و آنها را تشویق کنید. شما می توانید به آنها کمک کنید تا ثبت نام کنند و شروع کنند.

خرید گیفت کارت

در نهایت برای خرید گیفت کارت شما میتوانید از فروشگاه گیفت کارت ما دیدن کنید و خریدی ارزان و مطمئن داشته باشید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *