دوازده راه برای بازیافت و استفاده مجدد کارت های هدیه خالی

گیفت کارت
گیفت کارت

این روزها کارت های هدیه در همه جا هستند شما می توانید آنها را برنده شوید (لیست کارت های هدیه کارت من را بررسی کنید)، آنها را به عنوان هدیه دریافت کنید، یا آنها را به عنوان پاداش از کار خود دریافت کنید. و صرف آنها بسیار سرگرم کننده است!

اما وقتی کارتهای خرید شما به پایان رسید، با کارتهای هدیه چه کار میکنید، و آنها خالی هستند؟

امیدوارم شما آنها را به سطل زباله نزنید. CreditCards.com برآورد می کند که تعداد کارت های هدیه جدید تولید شده سالانه بالقوه است که هر ساله 75 تا 100 میلیون پوند مواد پلی وینیل کلرید (PVC) به دفن زباله ها اضافه شود.

و این PVC “مواد سرطان زا و سم را تولید می کند از جمله کلر و آلاینده های فلزات سنگین”.
راه بهتر برای مقابله با کارت های خالی کارت هدیه:

خوشبختانه، فقط به این خاطر که یک کارت هدیه خالی است، به این معنی نیست که بی فایده است. در اینجا بیش از دوازده مورد استفاده برای کارت هدیه پس از استفاده از آنها مورد استفاده قرار می گیرد:

کارت خود را شارژ کنید و آن را به عنوان هدیه بدهید

بسیاری از کارت های هدیه به شما پول بیشتری را پس از استفاده از آنها می دهند و اکثر آنها بر روی آنها چاپ نمی شود بنابراین شما می توانید به همان اندازه که می خواهید اضافه کنید. شما می توانید کارت خالی خود را به یک هدیه ای سرگرم کننده برای دوستان یا عزیزان تبدیل کنید.

کارت هدیه خود را تجدید کنید و از آن برای بودجه بندی استفاده کنید

   دانا Anspach، کارشناس در بیش از 55 پول، توضیح می دهد که چگونه کارت هدیه می تواند به عنوان یک کار مدرن را در بودجه بندی استفاده کنیم . از کارت های هدیه خود برای کمک به امور مالی خود استفاده کنید و از مزایای جایزه خود استفاده کنید.

از کارت هدیه خود برای تنظیم خانه خود استفاده کنید

اگر شما یک جدول داشته باشید، یک وان حمام که نیاز به تزریق دارد، یا یک کاشی شکسته برای جایگزینی، کارت هدیه می تواند کمک کند. خواندن این مقاله ، 10 استفاده برای کارت های هدیه برای راهنمایی در مورد نحوه استفاده از کارت های هدیه برای بازسازی خانه مورد استفاده قرار میگیرد.

گیفت کارت
گیفت کارت

 

کارت هدیه مورد استفاده را به کارت پستال تبدیل کنید

بسیاری از کارت های هدیه الگوهای زیبا بر روی آنها، از گل تا ارائه تولد تا Santa Clauses است. شرم آور است که این الگوها را به زباله برسانیم.

در عوض، الگوها را بردارید و آنها را به عنوان کارت تبریک استفاده کنید. حتی کارت های هدیه ساده می توانند زیبا باشند اگر شما آنها را به شکل های مختلف برش دهید – قلب از کارت قرمز، درختان کریسمس از سبز و غیره.

کارت های هدیه مورد استفاده بسیار زیبا و جذاب می باشد

کارت های تبریک تنها راه استفاده از نقاشی های زیبا که بسیاری از کارت های هدیه استفاده می کنند نیستند. شما می توانید کارت های هدیه خود را برای جایگزینی ارزان قیمت برای دکوراسیون خریداری کنید. یا کارت ها را رنگ کنید و از آنها بعنوان فریم یا برچسب برای صفحات ضبط شده خود استفاده کنید.

استفاده از کارت هدیه خالی برای نمایش کلکسیون های شما

کارتهای هدیه خالی میتوانند به عنوان بروشور برای نمایش کلکسیون ها استفاده شوند. به عنوان مثال، لسلی چوپرد، پیشنهاد می کند که یکی را به پایه ی عروسک های نرم نرم (لباس هایی با لباس) اضافه کنید تا آنها را به سمت راست نگه دارید.

از کارتهای هدیه قدیمی به عنوان اسکناس استفاده کنید

امی Solovay پیشنهاد می کند از لبه های کارت های هدیه برای اسکناس استفاده کند. او می گوید: “آنها انواع شکل های جالب دارند – کیک ها، شکل های تگ، و طرح های جذاب دیگر … همه آنها برای این مفید خواهد بود.” فقط لبه ها را ردیابی کنید، رنگ آنها را با جوهر رنگ کنید، یا آنها را با رنگ اسپری کنید تا الگوهای زیبا در مکان ثابت خود ایجاد کنید.

استفاده از کارت هدیه خالی در صنایع دستی سفال

اگر شما سفال خود را بسازید، می توانید از کارت های هدیه منقضی مانند اسکرپ و ابزارهای بافت استفاده کنید. کارتهای هدیه استفاده شده میتواند با استفاده از جایگزینی ابزارهایی که در غیر این صورت برای خرید باید پول کمتری از سرگرمی خود صرف کند.

برگرداندن نخ و موضوع با کارت های هدیه مورد استفاده

اگر از طناب کراوات یا سایر صنایع سوزنی لذت می برید، می توانید سوراخ هایی را در کارت های هدیه ای مورد استفاده قرار دهید تا سازندگان موضوع را ایجاد کنید.

شما همچنین می توانید برش ها را به طرف های کوتاه کارت ها برسانید و از آنها برای پوشیدن نخ نخی و مروارید پنبه استفاده کنید. برای نخ، یک سوراخ را در مرکز کارت برش دهید و یک نخ ریسی را از طریق سوراخ حلقه کنید، یک نوع نخ در هر کارت.

هدایای قدیمی خود را به طلا و جواهر تبدیل کنید

پلاستیک را به صورت زیبا و رنگ، دکوپاژ یا با برچسب ها تزئین کنید. سپس شما می توانید قطعات را با هم بچرخانید تا جواهرات و کمربندهای بد بو را بسازید.

یک کارت هدیه پرتاب یک شرم واقعی است. در عوض، از طرح های پلاستیکی سفت و روشن خود استفاده کنید و آنها را به چیزی مفید تبدیل کنید. این کمک خواهد کرد که شما پول صرفه جویی کنید و سیاره ما را کمی سالم تر داشته باشید.

در آخر هم برای خرید گیفت کارت شما میتوانید از فروشگاه گیفت کارت  دیدن بفرمایید و ضمن سنجیدن قیمت گیفت کارت ها با سایر رقبا ، خریدی ارزان و مطمئن انجام داشته باشید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *