راه هایی برای ارجاع کاربران به Prizerebel

راه هایی برای ارجاع کاربران به Prizerebel
راه هایی برای ارجاع کاربران به Prizerebel

یک راه عالی برای کسب امتیاز بیشتر در سایت Prizerebel ، ارجاع دوستان و افراد دیگر به این سایت هست تا به ازای هر امتیازی که کسب میکنند شما هم امتیاز کسب کنید بدون هیچ زحمتی و گیفت کارت بیشتری بدست بیاورید . در ادامه مطلب با ما باشید این مقاله در دو بخش به شما ارائه می شود .

گیفت کارت رایگان

ارجاع به Prizerebel یک راه عالی برای کسب امتیاز اضافی است. هر بار که ارجاعات خود را به دست می آورید، شما با اضافه کردن 20٪ اضافی به درآمد خود باعث افزایش درآمدتون بدون هیچ زحمتی میشوید.

در اینجا فقط پنج راه برای انتقال اعضای جدید به Prizerebel وجود دارد: که در این مقاله دو مورد را ذکر میکنیم.


1. یوتیوب

آه، پادشاه بی چون و چرا فیلم: یوتیوب. هنگامی که شما مطمئن نیستید که چگونه روغن را تغییر دهید یا باید بدانید که چگونه بچه گربه جدید خود را به گربه مسن تر معرفی کنید، فیلم ها می توانند شگفتی های تکنیکی را انجام دهند. همانطور که می خواهید برای Prizerebel تبلیغ کنید. اغلب مردم حتی نمی دانند  Prizerebel چه است! این به شما یک شانس عالی برای توضیح روند و نحوه کسب درآمد اضافی درست مثل شما را می دهد.

یوتیوب فرصتی برای خلاقیت به شما می دهد. شما می توانید نمایش اسلاید، تصاویر، موزیک و سایر روش های جالب دیگر را در اختیار شما قرار دهیدداشته باشید. این هم گران نیست! یک کامپیوتر نیاز دارید، یک میکروفون و وبکم .

در اینجا چند نکته برای ایجاد صحنه ویدیوی شما وجود دارد:

ساخت یک عنوان دوستانه این است که مردم آن را پیدا خواهند کرد

عجله نداشته باشید و با وقت کافی توضیح دهید. درمورد سوالاتی که در ابتدا داشتید فکر کنید.

شرح را تکمیل کنید و مطمئن شوید که یک پیوند را به آن اضافه کنید تا ارجاعات را به دست آورید! شما همچنین می توانید پیوندهای موجود در ویدیو را وارد کنید.

با این سه پیشنهاد این کار را امتحان کنید!

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان

2. وبلاگ و مقالات

آیا شما یک وبلاگ دارید یا نه، همیشه می توانید به نوشتن دست پیدا کنید! بسیاری از وبسایتها برای وبلاگنویسان مهمان برای موضوعات مرتبط درخواست می کنند و اگر محتوای شما به خوبی دریافت شود،منتشر می شود. درست مانند یوتیوب، وبلاگ نویسی به شما فرصتی برای خلاقیت می دهد.

یکی از راههای برخورد با این پیشنهاد، نوشتن یک پست متعارف برای همه ی اعضا است. درست مثل یک ویدیو در بخش قبلی، می توانید توضیحات مربوط به Prizerebel ، نکات جالب، امتیازات یا اینکه چطور شخصی از طریق وب سایت امتیاز به دست آورد. چند وبلاگ وجود دارد که با نحوه کسب درآمد آنلاین و مقالات Prizerebel مناسب هستند.

راه دیگر این است که به یک گروه خاصی از افراد نزدیک شوید. به عنوان مثال، نقاط ضعف لیگ افسانه ها یک جایزه محبوب هستند و با صفحات پویای تولید ما، شما واقعا می توانید به یک جایزه ویژه پیوند دهید. این یک راه کامل دیگر از ژانرهای وبلاگ برای پست کردن را باز می کند، به ویژه اگر این جایزه است که شما تمایل به انتخاب آن را دارید. آیا شما لیگ افسانه ها را بازی می کنید؟ این جایزه های Prizerebel در دسترس هستند. جستجو برای یکی از صدها وب سایت های بازی خارج وجود دارد و ایده خود را به آنها انتقال دهید.

اگر شما در حال حاضر یک وبلاگ از خود دارید، این یک ژنراتور محتوا عالی نیز هست. اگر شما یک وبلاگ نویس مامانی هستید، می توانید در مورد کارت های هدیه به PayPal، آمازون، استارباکس یا Walmart صحبت کنید. بخشی از یک باشگاه کتاب آنلاین؟ ما همچنین جوایز Barnes و Nobles را داریم.

امکاناتی از محتوا برای وبلاگ نویسی بی سابقه است زیرا Prizerebel برای تقریبا هر طرحی از آن جایزه دارد.

نکاتی برای نوشتن یک پست وبلاگ:

همه وبلاگ ها پست های مهمان را قبول نمی کنند. قبل از اینکه تمام مقاله را بنویسید، ایمیل خود را به صاحب صفحه بنویسید و ایده خود را مطرح کنید.

با موضوعی که با آن آشنا هستید و یا پرشور هستید شروع کنید: بازی، فرزندپروری، غذا و غیره

حتی اگر شما یک وبلاگ نویس هستید، مطمئن شوید که پاراگراف مقدماتی مربوط به مبانی Prizerebel باشد.

خرید گیفت کارت

در انتها برای خرید گیفت کارت از فروشگاه گیفت کارت اقدام نمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *