راه های ارجاع افراد برای کسب گیفت کارت

راه های ارجاع افراد برای کسب گیفت کارت
راه های ارجاع افراد برای کسب گیفت کارت

خب با بخش آخر راه های ارجاع افراد به سایت Prizerebel برای کسب امتیاز بیشتر و کسب گیفت کارت بیشتر در خدمتتون هستیم در پست قبلی دو روش را گفتیم در این بخش 3 روش باقی مانده را برای شما توضیح می دهیم . در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت رایگان

3. رسانه های اجتماعی

تقریبا همه شما می دانید رسانه های اجتماعی یک پلت فرم عالی برای اشاره به Prizerebel و رسیدن به خانواده و دوستان است اما همیشه به خاطر داشته باشید برای جلوگیری از هرزنامه کردن این شبکه ها . سعی کنید یک بار در ماه ارسال کنید، اصول اولیه Prizerebel را شرح دهید، نحوه شروع و نحوه استفاده از آنها. همچنین در مورد داستان های شخصی صحبت کنید. یک جایزه اخیر را که دریافت کرده اید را ذکر کنید و از آن لذت ببرید. یا آخرین کارت هدیه شما چطور بود

شما همچنین می توانید بخواهید در صفحات یا گروه های فن، خود یا دیگران شرکت کنید. این صفحه می تواند در مورد موضوعات مورد علاقه شما باشد، از جمله مواردی که در بالا بحث کردیم: بازی، والدین، درآمد آنلاین و غیره. از این فرصت استفاده کنید تا گاهی اوقات پستی درباره Prizerebel به اشتراک بگذارید.

یکی دیگر از راه های شگفت انگیز برای استفاده از رسانه های اجتماعی، پیشنهادات ما را با هم ترکیب می کند. آیا یک ویدیو ساختید؟ یک پست وبلاگ بنویسید؟ عالی! آنها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید!

نکاتی برای پست کردن در رسانه های اجتماعی:

پست را کوتاه، ساده و جالب بگذارید. اطمینان حاصل کنید که پیوند ارجاع خود را اضافه کنید

عکس ها را در هر یک از پست های خود قرار دهید عکس ها باعث افزایش بازدید میشوند.

هشتگ ها را در توییتر استفاده کنید.

خبرنامه
خبرنامه

4. خبرنامه ها

این پیشنهاد خاص برای اشاره به Prizerebel تنها زمانی کار می کند که شما در حال حاضر صاحب یک وبلاگ یا وب سایت باشید. اگر شما به طور منظم خبرنامه های خود را به طرفداران خود ارسال می کنید، ممکن است فرصتی عالی برای ارجاع به Prizerebel باشد. سعی کنید مطالب معمول خود را در آن نگه دارید، اما شامل بخش کوچکی در هر نسخه اختصاص یافته به یک واقعیت مثبت یا مزیت عضو شدن یا توضیح بعضی از جوایز باشد.

راهنمایی برای خبرنامه ها:

یک خبرنامه ایجاد نکنید که فقط درباره Prizerebel صحبت کند

5. بنر ها

شما ممکن است آن را قبل از “ابزار تبلیغاتی” در بخش دعوت دیده باشید، اما مطمئن شوید که شما استفاده کامل از آگهی های ما را کرده اید .اگر شما یک وب سایت دارید، می توانید یک بخش کوچک برای صحبت در مورد کار خود را در Prizerebel و دعوت دیگران برای پیوستن به بخشی را اختصاص دهید. بخشی از یک انجمن در یک طاقچه خاص؟ باز هم یک فرصت عالی برای صحبت در مورد جوایز خاص است که ممکن است برای آنها جالب باشد. شما حتی می توانید از بنرها در رسانه های اجتماعی، وبلاگ ها و موارد دیگر استفاده کنید!

نکاتی برای آگهی ها:

درست مثل سایر پیشنهادات: آن را انجام ندهید و هرزنامه آن را در هر سایتی که می بینید به عنوان این به شما ممنوع است.

یکی را انتخاب کنید که با موضوع وب سایت یا وبلاگ شماست. چند انتخاب وجود دارد. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که کد زیر را در زیر بنر قرار دهید و آن را به سایت وبلاگ خود اضافه کنید. این اجازه می دهد تا خوانندگان به طور مستقیم به سایت از طریق بنر ارجاع شما بدون نیاز به ارجاع شما وارد شوند.

این فقط چند راه برای رسیدن به مردم است و به Prizerebel اشاره دارد. با تشکر از اینترنت، احتمالا ده ها راه دیگر وجود دارد که واقعا امتیازات را افزایش دهد. چه تکنیک هایی را استفاده می کنید؟

خرید گیفت کارت

خب این مقاله به پایان رسید

در ادامه برای خرید گیفت کارت شما می توانید از فروشگاه گیفت کارت خرید نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *