راه های کسب گیفت کارت

راه های کسب گیفت کارت
راه های کسب گیفت کارت

خب قرار بود هر روز تعدادی برنامه موبایل که به وسیله اون ها بتونید گیفت کارت رایگان بدست بیارید معرفی کنیم این بخش دوم این مقاله هست با ما در ادامه مطلب همراه باشید .

3. برنامه EasyShift

چه کاری باید انجام شود: کارهای ساده مانند گرفتن عکس، دادن نظر، یا ثبت قیمت محصول. پس از تکمیل چندین وظیفه، به شما ارتقا داده می شود و سپس قادر خواهید بود تا وظایف با پرداخت بالا و دیگر مزایای ارزشمند را باز کنید و امتیاز بیشتری کسب کنید .

آنچه دریافت می کنید: پرداخت ها از طریق PayPal انجام می شود و می تواند ظرف 48 ساعت پردازش شود.

پلت فرم: iOS

برنامه App Trailers
برنامه App Trailers
گیفت کارت رایگان

4.برنامه معروف App Trailers

چه کاری باید انجام شود: دیدن پیش نمایش های فیلم ها و برنامه ها و دادن فیدبک به سازندگان . به سازندگان برنامه کمک می کند تا ترافیک برنامه خود را با به اشتراک گذاشتن نظرات صادقانه در مورد آنچه که آنها نیاز به اضافه کردن برای تکمیل برنامه را دارند بهبود بخشد. که این کار خیلی بهشون کمک میکنه تا محصول نهایی مطابق با خواسته مشتری باشه.

چیزی که شما دریافت می کنید: برای هر ویدیویی که تماشا می کنید نصف سنت می گیرید. برای آزمایش نسخه ی نمایشی (از برنامه)، می توانید از 9 سنت به یک دلار پرداخت کنید. پیوستن از طریق کد ارجاعی دوست ممکن است به شما 50 امتیاز بدهد.


پلت فرم: iOS | اندروید

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان

5. برنامه Iconzoomer

چه کاری باید بکنید: عکس هایی از آنچه که در برنامه خواسته شده است را بگیرید: ناهار، نوشیدنی یا کفش هایی که پوشیدید و برای هر عکسی که میگیرید پول دریافت میکنید. یک نظر در مورد عکس به اشتراک بگذارید (اگر بازخوردی دارید که سازنده می خواهد بدانید، این شانس شماست)، و این چیزی استکه به شما امتیاز میدهد.

آنچه دریافت می کنید: برای تکمیل وضایف خود از طریق PayPal پول می گیرید و برای خرید کالا میتوانید استفاده کنید. همچنین گزینه ای برای کمک به موسسات خیریه از طریق یونیسف وجود دارد.

پلت فرم: iOS | اندروید

خرید گیفت کارت

خب مقاله امروز هم به پایان رسید ادامه این مقاله فردا در وبلاگ قرار میگیرد .

در انتها برای خرید گیفت کارت شما میتوانید به فروشگاه گیفت کارت بروید و خریدی مطمئن و ارزان را از فروشگاه ما داشته باشید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *