سایت PrizeRebel چگونه کار میکند ؟

سایت PrizeRebel
سایت PrizeRebel

خب امروز براتون طی دو تا پست نحوه کار سایت PrizeRebel را توضیح میدیم این پست از خود سایت PrizeRebel ترجمه شده است امیدوارم مفید باشید در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت

نظرسنجی روش پیشنهادی برای اعضای PrizeRebel است که می خواهند امتیاز بیشتری کسب کنند! در اینجا راهنمای قدم به قدم ما به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که واجد شرایط هستید و برای هر نظرسنجی ای که انجام می دهید، امتیاز دریافت می کنید.

پرسشنامه مشخصات :

 

پرسشنامه مشخصات
پرسشنامه مشخصات

 

جنسيت؟ استخدام؟ تحصیلات؟ این اطلاعات زیادی است. ما می دانیم که چه فکر می کنید شرکت های تحقیقاتی در بازار، در هر نوع بررسی کننده، به دنبال کیفیت بسیار خاصی هستند. آنها همچنین می خواهند با نظرسنجی هایی که مربوط به شما هستند، به درستی مطابقت داشته باشند. در غیر این صورت، شما نمیتوانید هر گونه نظرسنجی را انجام دهید و آنها را پیدا نخواهید کرد!

برای هر گونه نظرسنجی واجد شرایط نیستید، این ناامید کننده است. ما قصد داریم که این مسئله را با فرستادن اطلاعات زیاد از قبل درست کنیم. به این ترتیب، شما می توانید به نظرسنجی که برای شما واجد شرایط است، هماهنگ باشید.

همانطور که نظرسنجی های بیشتری را انجام می دهید، پاسخ های خود را با هر ارائه دهنده نظرسنجی ذخیره می کنید. این افزایش نظرسنجی کلی که برای شما امتیاز دارد.

چگونه می توان برای نظرسنجی واجد شرایط بود :

بهترین روش برای واجد شرایط بودن برای نظرسنجی این است که بدانید که چگونه کار می کنند!

نظرسنجی ها به سه بخش تقسیم می شوند:

1. سوالات جمعیت شناسی

2. سوالات صلاحیت

3. بررسی واقعی / اعتبار

سوالات دموگرافیک:

سوالات دموگرافیک
سوالات دموگرافیک

گیفت کارت رایگان


سوالات دموگرافیک همان سوالاتی را که شما در پرسشنامه مشخصات پاسخ دادید، مطرح می کند. سوالات تکرار می شوند، به این ترتیب محققان می خواهند اطمینان حاصل کنند که پاسخ های شما به روز می شود. محققان بازار فقط برای تعداد مشخصی از افراد در هر بررسی اجازه می دهند به این سوالات دسترسی داشته باشند.

در برخی از نظرسنجی ها، پیش از پاسخ دادن به سوالات جمعیت شناختی در نظرسنجی اصلی، یک سری سوالات کوتاه را در مورد اطلاعات جمعیتی خود می توانید ببینید. برای اطمینان از این که شما در اینجا واجد شرایط هستید، باید صادقانه پاسخ دهید و پاسخ های مشابه بدهید.

سوالات صلاحیت:

سوالات صلاحیت
سوالات صلاحیت


سوالات صلاحیت این است که پژوهشگران بازار علاقه مند هستند! بنابراین در این مثال، نظرسنجی مربوط به سرویس تلویزیون است که در حال حاضر استفاده می کنید. اطمینان حاصل کنید که همیشه محصولاتی را که در حال حاضر استفاده می کنید را انتخاب کرده و یا علاقه مند به استفاده از آنها هستید. تعداد زیادی از نظرسنجی ها روی آزمایش محصولات جدید یا گرفتن بازخورد برای محصولاتی که در حال حاضر دارید، تمرکز می کنند.

ما می خواهیم برای زمان شما پاداش بدهیم. اگر شما از یک نظرسنجی رد صلاحیت شده اید، ما برای چندین شرکت ارائه دهنده نظرسنجی، امتیازات رد صلاحیت را ارائه می دهیم.

خرید گیفت کارت

در انتها برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت بروید و خریدی مطمئن و ارزان داشته باشید .