سایت prizerebel

سایت PrizeRebel چگونه کار میکند ؟
سایت PrizeRebel

خب با بخش آخر مقاله نحوه کار سایت prizerebel در خدمتتون هستیم این مقاله ترجمه شده از سایت اصلی هست . امیدوارم براتون مفید باشه در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت

پیرو مطالب قبل که در مورد علل رد صلاحیت افراد صحبت کردیم الان چند مثال میزنیم تا متوجه بشید

مثال 1 :

survey test
survey test

یک فرد عادی رنگ را نمیخورد ، اطمینان حاصل کنید که قبل از انتخاب پاسخ مناسب از طریق تمام پاسخ ها خواندن.تمامی پاسخ ها رو چک کنید تا اشتباه جواب ندید .

مثال 2 :

survey test 2
survey test 2

چک لیست سوالات شامل چند پاسخ است. شما ممکن است با انتخاب یک فعالیت که غیرممکن است مانند “خرید 10 خودرو جدید در یک ماه” نشانه گذاری شود. شما همچنین ممکن است با انتخاب پاسخ های بیش از حد بسیاری از میان چک لیست نشانه گذاری شوید. عدم سوءاستفاده از سوالات ممکن است سبب شود شما برای بررسی و یا حتی ممنوعیت از تکمیل نظرسنجی از ارائه دهنده نظرسنجی شوید.

عدم سوءاستفاده از سوالات ممکن است سبب شود شما برای بررسی و یا حتی ممنوعیت از تکمیل نظرسنجی از ارائه دهنده نظرسنجی شود.

بررسی واقعی / اعتبار:

تبریک میگم شما برای نظرسنجی واجد شرایط هستید به طور متوسط، اکثر نظرسنجی ها 10 تا 20 دقیقه طول خواهد کشید. در انتهای این نظرسنجی، قبل از اینکه به سایت PrizeRebel برگردید، یک صفحه باز میشه که از شما بابت وقتی که گذاشتید تشکر میکند.


اعتبار به طور خودکار در عرض چند دقیقه برای شما حساب میشود! ارائه دهنده ی نظرسنجی به PrizeRebel اطلاع می دهد و سپس حساب شما افزایش می یا بد
.


در موارد نادر، شما ممکن است به صورت خودکار اعتبار داده شده را مشاهده نکنید.

در اینجا برخی از دلایل ممکن است دخیل باشند:

1. شرکت تحقیقاتی بازار در تایید خود تاخیر دارد. امتیازات ممکن است به مدت 24 ساعت بعد به حساب شما منتقل شوند.

2. پاسخهای ارسالی شما قبل از اینکه بتوانید اعتبار را تأیید کنید، تحت بررسی بیشتر توسط محقق است.

3. پاسخ های ارائه شده شما معتبر در نظر گرفته نشده است.

چرا اعتبار ندادید؟

محققان در واقع از طریق هر پاسخ واحد برای نظرسنجی ها استفاده میکنند. آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که پاسخ های معتبر دریافت می کنند و شما توجه می کنید. در اینجا بهترین شیوه ها برای اطمینان از اینکه اعتبار دریافت می کنید را بررسی میکنیم

1. پاسخ سوالات را به درستی بررسی کنید

درست مانند مثال فوق، نظرسنجی ها ممکن است از شما بخواهند پاسخ های خاصی را برای اطمینان از اینکه شما توجه می کنید انتخاب کنید. اگر به این صورت پاسخ ندهید، شما نشانه گذاری خواهید شد و برای نظرسنجی اعتبار دریافت نخواهید کرد. لطفا توجه داشته باشید و زمان خود را در هنگام پاسخ دادن به سوالات به درستی مصرف کنید

2. اطلاعات صادقانه و درست داشته باشید

اطمینان حاصل کنید که در پاسخهایتان صادق باشید اگر شما وارد یک نظرسنجی شوید که مالک یک محصول خاص هست و سپس محصول را در پاسخ بعدی خود حذف می کنید، این یک پرچم قرمز برای آنهاست.

3. از طریق نظرسنجی ها سرعت نگیرید

پاسخ های شما درصورتی که بررسی بشود باید 10 تا 15 دقیقه طول بکشد و اگر شما ظرف 3 دقیقه آن را تکمیل کنید. این یک نشانه به محقق است که شما توجه نمی کنید. ما از شما میپرسیم که زمان پاسخ دادن به سوالات را میگیرید، از طریق نظرسنجی عجله نکنید.

خرید گیفت کارت

خب این مقاله به پایان رسید

درنهایت برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت بروید و خرید کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *