شروع کار با سایت PrizeRebel

شروع کار با سایت PrizeRebel
شروع کار با سایت PrizeRebel

خب امروز بخش اول مقاله ترجمه شده در مورد سایت PrizeRebel را باهاتون به اشتراک میزارم و نحوه کار در این سایت رو توضیح میدیم که چطوری گیفت کارت رایگان بدست بیارید با ما در ادامه مطلب همراه باشید .

گیفت کارت

چگونه از سایت PrizeRebel امتیاز کسب کنید ؟

برای همه اعضای جدید این امکان وجود دارد و ما مطمئن هستیم که شما مشتاق هستید که کار خود را شروع کنید تا امتیازات Prizerebel را به دست آورید. یکی از بزرگترین سوالاتی که از اعضای جدید به دست می آید، در مورد چگونگی کسب امتیاز یا چگونگی کسب جوایز رایگان سایت می باشد مانند گیفت کارت . ما می خواستیم به شما برخی از راه های مختلفی که می توانید امتیاز کسب کنید معرفی کنید. این راهنمای چگونه برخی از نکات اساسی را که می توانید در Prizerebel با شروع و با تمرکز بر تکمیل پیشنهادات و نظرسنجی ها به دست آورید، پوشش می دهد! پس از آماده شدن به سایت برید و ثبت نام کنید تا شروع شود.


معرفی:

شما دارای فرصت های زیادی برای کسب امتیاز آسان در Prizerebel! هستید ، همه این فرصت ها به شما کمک می کنند تا سرانجام جایزه هایی را که می خواهید را بدست بیارید.

شما با گرفتن یک تور سایت در هنگام ثبت نام برای Prizerebel به طور خودکار امتیاز کسب می کنید! این شامل یک تور اصلی از سایت ما، پر کردن مشخصات در سایت ما و چک کردن راه های مختلف برای کسب امتیاز در Prizerebel! است که هیچکدام از این موارد اجباری نیست، اما ما به شدت توصیه میکنیم کل تور را کامل کنید تا درک کاملی از نحوه استفاده از سایت داشته باشیم. اگر میخواهید تور را بگذرانید و سایت را کشف کنید، همیشه میتوانید با رفتن به «؟» همیشه به عقب برگردید و آن را تکمیل کنید. در گوشه بالا سمت چپ و کلیک بر روی “تور سایت”. به یاد داشته باشید ایجاد و پر کردن پروفایل خود در حال حاضر خیلی به شما در بدست آوردن امتیاز کمک می کند.

گیفت کارت
گیفت کارت


در رسانه های اجتماعی ما را دنبال کنید: ما همیشه در شبکه های اجتماعی چیز های منحصر به فردی ارائه می دهیم . اطمینان حاصل کنید که ما را در فیس بوک / توییتر / اینستاگرام / Google+ برای مسابقات و کدهای تبلیغاتی دنبال کنید!

خرید گیفت کارت

این بخش اول این مقاله بود

در آخر برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت ما بروید و گیفت کارت خرید کنید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *