معرفی سایت GiftCards.com

معرفی سایت GiftCards.com
معرفی سایت GiftCards.com

امروز می خواهم سایت معروف GiftCards.com را براتون معرفی کنم که در زمینه چاپ و انتشار گیفت کارت فعالیت میکند . برای توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب بروید و با ما همراه باشید .

GiftCards.com یک فروشگاه کارت هدیه مستقر در پیتسبورگ پنسیلوانیا است.این شرکت کارت های هدیه را برای هزاران نفر از فروشگاه های بزرگ تجاری و کسب و کارهای کوچک از جمله Best Buy، Barnes & Noble، Sephora، Coach، Amazon.com و دیگران درست میکند.

این شرکت همچنین کارت های هدیه ویزا و MasterCard را ارائه می دهد. GiftCards.com بزرگترین فروشگاه آنلاین کارت هدیه در نظر گرفته شده است و در چندین بار در فهرست 5000 شرکت بزرگ حضور یافته است (اخیرا در سال 2015) این شرکت در حال حاضر متعلق به Blackhawk Network Holdings پس از خرید شرکت در سال 2016 است.

در سال 1999 GiftCards.com توسط جیسون ولف در پنسیلوانیا به عنوان DirectCertificate.com تاسیس شد.در روزهای اول ، این شرکت کارت های هدیه کاغذی را به جای کارت های هدیه پلاستیکی برای مشتریان صادر میکرد. در سال 2003 ولف نام دامنه GiftCards.com را به مبلغ 40،000 دلار خرید. در سال 2006، ولف DirectCertificates.com را به Digital River در مینه سوتا فروخت. او این شرکت را در سال 2007 خریداری کرده و در سال 2008 آن را GiftCards.com نامگذاری کرد.  تا سال 2009، مقدار فروش شرکت 44 میلیون دلار بود.

گیفت کارت
گیفت کارت

این شرکت از پیتسبورگ خارج می شود که کارت های هدیه را مستقیما چاپ می کند و آنها را برای مشتریان می فرستد. در سال 2010 GiftCards.com  شصت کارمند داشت و تا سال 2013 به تعداد صد کارمند رسید.

تا سال 2014، این شرکت بیش از 100 میلیون دلار در فروش سالیانه رسید. این شرکت همچنین با CashStar همکاری می کند و اجازه می دهد تا آنها کارت های هدیه را برای بیش از 50 فروشگاه مختلف به فروش برسانند. در سال 2015 شرکت کارت هدیه 6 میلیون دلاری خود را به فروش رساند .

در سال 2016، شرکت Blackhawk Network Holdings اعلام کرد GiftCards.com را خریداری کرده است . این خرید توسط GiftCards.com در یک مطبوعات تأیید شد و ارزش خرید را 120 میلیون دلار اعلام کردند.

موسسه و مدیر عامل شرکت جیسون ولف، موسسه خیریه “You Gift, We Gift” را در سال 2013 تأسیس کرد.

خب در کلام آخر برای ما ایرانی ها که از همه طرف تحریم هستیم این سایت ها به دردمون نمیخوره ، برای خرید گیفت کارت شما میتوانید از فروشگاه گیفت کارت خریدی مطمئن و ارزان داشته باشید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *