مقایسه سایت های Prizerebel و Inboxdollars

مقایسه سایت های Prizerebel و Inboxdollars
مقایسه سایت های Prizerebel و Inboxdollars

با بخش دوم مقایسه سایت های Prizerebel و Inboxdollars با شما همراه هستیم در بخش اول ، پست قبل توضیحات مختصری در مورد دو سایت دادیم . هر دو سایت گیفت کارت رایگان به شما میدهند در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت

در مطلب قبلی در مورد سهولت سایت ها صحبت کردیم امروز میخایم در مورد پاداش های مختلف این دو سایت صحبت کنیم

شما در حال تلاش برای کسب پاداش هستید، پس چه نوع جوایزی با Prizerebel و Inboxdollars می گیرید؟

Prizerebel یک رویکرد بسیار ساده را دنبال می کند، امتیاز های کسب شده خود را به طور مستقیم برای جوایز در صفحه پاداش های ما، در منوی بالا، بین درآمد و پیروزی در میان می گذارید. شما انتخاب گسترده ای از گزینه ها را دارید. ما کارت های هدیه از جمله پول PayPal، بهترین خرید، آمازون، GameStop و …..داریم، اما شما همچنین می توانید جایزه هایی مانند بازی های ویدئویی، الکترونیک و کتاب ها را خریداری کنید. میخواهید برای یک کنترلر Steam پول خود را صرف آن کنید؟ مشکلی نیست! صرفه جویی در امتیاز و کار برای بدست آوردن آن انجام دهید . آیا جوایز یا گیفت کارت را نمیخواهید؟ مشکلی نیست؛ شما حتی می توانید امتیاز های خود را  به صورت نقدی دریافت کنید، بنابراین شما می توانید پول نقد در دست داشته باشد. هنوز چیزی نیست که خواستی؟ ما بیت کوین هم ارائه میدهیم

Inboxdollars سیستم پاداش آنها کمی متفاوت است. هنگامی که شما حداقل 30 دلار کسب کنید، به شما سه راه برای دریافت پول خود داده می شود: کارت پستال InboxDollars که در چند فروشگاه از جمله Target و Kohl،استفاده میشود ، یک ویزای پیش پرداخت شده یا چک ارسال شده است. هنگامی که شما انتخاب می کنید، شما با هزینه پردازش 3 دلار از Inboxdollars رو به رو میشوید و اگر کارت ویزا را انتخاب می کنید، با ارائه مبلغ 3 دلار دیگر رو به رو میشوید که از حسابتون کم میشه انگار؟؟؟؟؟.


نحوه دریافت امتیاز یا دلار

سایت Inboxdollars
سایت Inboxdollars


در Prizerebel همه اعضای ما را قادر به کسب امتیاز از طریق نظرسنجی ها، فیلم ها، چالش ها، ثبت نام برای وب سایت های شریک و ارائه بخشی از جامعه با دعوت از دیگران می باشد. فقط با ارجاع یک عضو جدید، شما در طول بررسی های تکمیل شده خود، امتیازات را برای همیشه می گیرید. هر نظرسنجی، ویدئو، وظیفه به شما نشان می دهد که چقدر امتیازات دریافت خواهید کرد و زمان تخمین زده شده برای دریافت امتیاز خود را نیز خواهید دید. Prizerebel دارای صدها نظرسنجی برای مرتب کردن بر روی داشبورد است، به شما ارائه گزینه های بی پایان می دهد. یک نظرسنجی را کامل کنید، امتیاز کسب کنید به همین آسانی!

Inboxdollars یک رویکرد بسیار مشابه دارد، اما در واقع، راه های دیگری برای کسب پاداش وجود دارد. مانند Prizerebel، آنها همچنین پاداش خود را از طریق نظرسنجی ها و فیلم ها ارائه می دهند. با این حال، انتخابها در انتخابهای نظرسنجی، یا ویدئو ها، بسیار کم است.

با Inboxdollars، شما همچنین گزینه های “بازی” را دارید. متأسفانه، به نظر می رسد این کار ساده نیست. همانطور که ما آن را آرزو می کنیم، شما از بازی کردن بازی مانند Bejeweled 2، Big Money یا Solitaire Rush استفاده نمی کنید؛ شما فقط پول نقد دریافت می کنید. این به این معنی است که برای بازی ها ابتدا لازم است برای خرید نشانه ها یا تقویت کننده ها خرید کنید و سپس درصد مشخصی از پول خود را از طریق Inboxdollars دریافت کنید.

این اطلاعات زیادی است که باید در آن قرار دهیم! Prizerebel و Inboxdollars، در حالی که مشابه هستند ولی راه های مختلفی رو طی میکنند و هر یک از جوانب مثبت و منفی خود را دارند. اگر می خواهید پول کسب کنید، ما به طور کامل پیشنهاد می کنیم که هر دو را انتخاب کنید و از مزایای بهترین پیشنهادات خود بهره مند شوید.

اما اجازه دهید فقط چند نکته سریع در مورد اینکه چرا باید در Prizerebel ثبت نام کنید بگویم.

هزاران پاداش را از جمله شامل گیفت کارت ها، سپرده مستقیم، بازی های ویدئویی، اسباب بازی ها و موارد دیگر را انتخاب کنید

آسان برای حرکت و استفاده از وب سایت Prizerebel، اجازه می دهد شما را به سرعت به امتیاز مورد نظر برسوند .


اعضای خود را ارزیابی کنید و امتیازات پاداش 20٪ را  که در نظرسنجی های تکمیل شده است کسب کنید

هر نظرسنجی یا ویدیو از پیش تعیین شده امتیازش مشخص است

یک جامعه بسیار محکم و محکم است که همیشه برای کمک به شما خوشحال است


خرید گیفت کارت

در آخر برای خرید گیفت کارت روی فروشگاه گیفت کارت کلیک کنید .

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *