مقایسه سایت های PrizeRebel و My Survey

مقایسه سایت های PrizeRebel و My Survey
مقایسه سایت های PrizeRebel و My Survey

امروز در این پست در دو بخش که این بخش اول هست دو سایت معروف نظرسنجی را با هم مقایسه میکنیم تا به شما کمک بشه از کدام سایت برای گرفتن گیفت کارت استفاده کنید این مقاله ترجمه شده است . امیدوارم برای شما مفید واقع بشه در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت آمازون

PrizeRebel یا My Survey: کدام یک باید استفاده شود؟
اگر شما به اندازه کافی در اینترنت بوده اید، شانس خوبی وجود دارد که شما در هر دو PrizeRebel یا My Survey هستید. آنها دو تا از بزرگترین سایت های اینترنتی هستند که به اشتراک گذاشتن افکار و نظرات شما اجازه می دهد که از آن درآمد کسب کنید.

هر سایت توسط میلیون ها نفر از مردم جهان استفاده می شود تا کمی پول اضافی در اینجا و آنجا به دست آورند تا بتوانند نسبت به صورتحساب ها یا رفتارهای خود اقدام کنند.

اما اگر شما در این دو سایت قرار گرفتید، احتمالا تعجب می کنید که تفاوت بین آنها چیست، درست است؟

خوب، ما یک نگاه عمیق در مورد هر دو برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد جایی که زمان خود را صرف کرده اید (و یکی از آن ها به شما کمک می کند تا بیشترین پول را کسب کنید) آماده کرده ایم.

نگاه کلی :

وب سایت PrizeRebel
وب سایت PrizeRebel

PrizeRebel پیشرو در سایت های تحقیقاتی در اینترنت با 6.4 میلیون عضو است که از سال 2007 بیش از 10،000،000 دلار جایزه داده است.

این سایت به میلیون ها نفر از مردم دنیا کمک می کند که وقت خود را صرف کسب پول نقد کنند و پول اضافی و کارت هدیه کسب کنند که می توانند برای خرید چیزهایی که به آنها اهمیت میدهند، استفاده کنند.

PrizeRebel با اجازه دادن به شما از افکار و نظرات شما برای پاسخ دادن به نظرسنجی ها کار می کند. این نظرسنجی ها پس از آن شما را با تعداد مشخصی از امتیاز هایی که می توانید برای جبران جوایز استفاده کنید، به شما پاداش می دهند.

جایزه ها از همه چیز از یک کوپن هدیه 2 دلاری BestBuy به 500 دلار در اعتبار PayPal،میباشد بنابراین چیزی برای همه وجود دارد.

خرید گیفت کارت

خب بخش اول مقاله تمام شد

در انتها برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت بروید و خریدی مطمئن و ارزان انجام دهید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *