نکاتی برای گرفتن بیشترین امتیاز از PrizeRebel

نکاتی برای گرفتن بیشترین امتیاز از PrizeRebel
نکاتی برای گرفتن بیشترین امتیاز از PrizeRebel

در این پست نکاتی را میگوییم که به شما برای گرفتن امتیاز بیشتر در سایت PrizeRebel کمک میکند تا به وسیله این امتیازات بتوانید گیفت کارت بدست بیاورید در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت رایگان


اگر ساعت ها را در PrizeRebel به اتمام برسانید و به تماشای فیلم ها بپردازید، آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که امتیاز آنها را در حساب خود ببینید، زمانی که می توانید آنها را چک کنید و کارتهای هدیه یا پول نقد را کسب کنید.

خوشبختانه، استفاده از امتیازات PrizeRebel شما سریع و ساده است، و هر زمان به راحتی انجام می شود.

در این پست ما به شما دقیقا چگونگی استفاده از امتیازات خود را برای حداکثر پاداش (و همچنین چند راه برای کسب امتیاز اضافی) نشان می دهیم، به طوری که می توانید اطمینان حاصل کنید که آنچه را که شایسته هستید کسب می کنید و دریافت کنید.


چگونه امتیازات را استفاده کنم

روند صرفه جویی در امتیازات PrizeRebel بسیار ساده است. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که بررسی کنید یا فیلم ها را تماشا کنید تا زمانی که امتیاز کافی برای واجد شرایط بودن پاداش داشته باشید. کمترین جوایز از 500 امتیاز شروع می شود و این می تواند یک کوپن 5 دلاری آمازون یا 5 دلار در Bitcoin دریافت کنید.

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان

هنگامی که شما در حسابتان به اندازه کافی امتیاز دارید تا شما را برای نوع پاداش مورد نظرتان واجد شرایط بداند، باید بر روی تب پاداش در بالای صفحه کلیک کنید.
از آنجا، از طریق تمام پاداش های مختلف، یکی را انتخاب کنید
.

برای اطمینان بیشتر در مورد زمانی که اعتبار پاداش را دریافت خواهید کرد، به اطلاعات نگاه کنید زیرا سیاست پاداش می تواند بسته به نوع پاداش آن تغییر کند. شما همچنین دستورالعمل هایی در مورد نحوه ادعای جایزه خود را پیدا خواهید کرد! به عنوان مثال، پی پال پاداش دولت است که:

“پس از پردازش، باید یک ایمیل از PayPal دریافت کنید. اگر Silver + هستید و اگر این اولین پاداش PayPal شما نیست، پردازش در عرض 2 ساعت اتفاق می افتد. لطفا توجه داشته باشید که ایمیل در حساب Paypal شما و ایمیل پی پال شما در prizerebel باید با هم مطابقت داشته باشد تا از هرگونه مسائل امنیتی جلوگیری کنید. ”

در حالی که اطلاعات پاداش برای گیفت کارت آمازون می نویسد:

“هدایای Amazon.com * هرگز منقضی نمی شود و می تواند به میلیون ها آیتم در www.amazon.com، www.myhabit.com و برخی از وب سایت های وابسته آن تبدیل شود”

اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات را به دقت بخوانید تا بتوانید پاداش خود را به موقع دریافت کنید و به این ترتیب در برابر هیچ مشکلی مواجه نشوید.

هنگامی که مطمئن شوید که اطلاعات روشن است و پاداش که انتخاب کرده اید، آن است که می خواهید آن را بگیرید، روی دکمه “Claim This Item” کلیک کنید. به یاد داشته باشید، یک بار جایزه پردازش شده، نمی تواند لغو شود و یا مبادله شود.

خرید ارزان گیفت کارت

بقیه این مطلب در پست بعدی میتوانید ملاحظه کنید .

برای خرید گیفت کارت بر روی فروشگاه گیفت کارت کلیک کنید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *