چرا همیشه باید در پیشنهادات و مسابقات PrizeRebel شرکت کنم ؟

چرا همیشه باید در پیشنهادات و مسابقات PrizeRebel شرکت کنم ؟
چرا همیشه باید در پیشنهادات و مسابقات PrizeRebel شرکت کنم ؟

خب در این مقاله به شما میگیم چرا باید در تمام پیشنهادات و مسابقات PrizeRebel شرکت کنید که گیفت کارت را به صورت رایگان کسب کنید در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت

اگر شما از PrizeRebel استفاده کرده اید، اما بیشترین استفاده از روش های کسب امتیاز و پاداش را نداشته اید؟

این می تواند ناامید کننده باشد.

در مورد آن فکر کنید … وقت خود را در رایانه تان سپری میکنید، مطمئن شوید ساعتهای آزادتان را با عقل و منطق استفاده میکنید.

چطوری میتونید از این کار بیشترین استفاده را بکنید؟

این واقعا آسان است: PrizeRebel به طور منظم، پیشنهادات، و مسابقات ارائه میکند که می توانید زمان خود را در سایت بسیار سود آور کنید


این چطوری کار میکنه؟

همچنین PrizeRebel به شما این امکان را می دهد تا در فعالیت های اضافی که به شما امکان می دهد تعداد زیادی از امتیاز را کسب کنید.

برای کمک به شما در درک هر یک از موارد فوق، در اینجا یک لیست از آنچه آنها انجام می دهند درست کردیم:

برگزاری مسابقات :

مسابقات PrizeRebel به شما اجازه می دهد تا یک قرعه کشی برای کسب کارت های هدیه رایگان برای استفاده در فروشگاه های مختلف داشته باشید. جوایز فعلی شامل کارت های هدیه از Hulu، Starbucks و Best Buy و همچنین کارت هدیه رایگان 10 دلار ویزا می باشد.

همه کاری که باید انجام دهید روی دکمه «ورود به قرعه کشی» کلیک کنید و تایید کنید که چه تعداد بلیط شما را دوست دارید. هر بلیط هزینه 10 امتیاز، و شما می توانید 1 بلیط یا 1000 امتیاز دریافت کنید! PrizeRebel به صورت منظم مسابقه برگزار می کند، بنابراین همیشه فرصتی برای شرکت در آن وجود دارد.


مسابقات

PrizeRebel همچنین فرصتی را برای شرکت در مسابقات عادی ارائه می دهد که در آن شما در برابر سایر کاربران در سایت رقابت می کنید.

این مسابقات به شما یک چالش ارائه می کند که در آن شما باید بیشترین وظایف را انجام دهید، بیشترین نظرسنجی را پایان دهید یا بیشترین افراد را ارجاع کنید.

سپس 20 نفر بالای هر مرحله از چالش ،تعداد زیادی امتیاز به دست می آورد – فردی که اکثر نظرسنجی ها را تکمیل می کند، 1000 امتیاز بدست می آورد (به اندازه کافی 10 دلار در پول PayPal!).

چرا شما باید بیشتر از این اضافی را انجام دهید

واضح است که این موارد فوق العاده بسیار جالبی هستند، اما آیا باید همیشه در آن شرکت کنید؟

کاملا.

این موارد اضافی به شما امکان استفاده از چیزهایی را که در حال حاضر در PrizeRebel انجام می دهید، به شما اجازه می دهد تا امتیاز بیشتری کسب کنید.

این بدان معنی است که شما می توانید کارت های هدیه بیشتری کسب کنید و پول بیشتری کسب کنید – فقط با انجام کارهایی که در حال حاضر انجام می دهید، اگر از مزایای این موارد اضافی استفاده نکنید، امتیازات، کارت های هدیه و پاداش های روی میز را از دست میدهید.

شما این کار را نمی کنید؟

زیرمجموعه گیری در PrizeRebel
زیرمجموعه گیری در PrizeRebel

هزاران امتیاز با ارجاعات کسب کنید

آیا می خواهید یک راه دیگر برای کسب امتیاز بیشتر انجام دهید؟

PrizeRebel به شما امکان می دهد تعداد زیادی از امتیازات را برای انجام کاری واقعا خاص کسب کنید.

هنگامی که شما دوستان و خانواده خود را برای پیوستن به PrizeRebel دعوت میکنید و بیشترین وقت اضافی را که هر روز در اختیار دارند، دعوت میکنید. PrizeRebel 20٪ امتیازات کسب شده را به شما پاداش میدهد و می توانید به میزان 25٪ یا 30٪ درآمد کسب کنید بسته به سطح شما.

این بدان معنی است که برای هر 1000 امتیاز که دوستان و خانواده شما در PrizeRebel کسب می کنند، 200 دلار کسب میکنید، فقط برای به اشتراک گذاری پلت فرم با آنها!

برای ارجاع دوستان و خانواده خود، به قسمت «دعوت» در PrizeRebel بروید.

جایزه هدیه – برای به دست آوردن تعداد بیشتری از امتیاز در PrizeRebel، لینک خود را در رسانه های اجتماعی، در وبلاگ خود و در یوتیوب به اشتراک گذاری کنید. افراد بیشتری که پیوند شما را ببینند و ثبت نام کنند، امتیاز بیشتری کسب می کنید!
آیا شما آماده کسب امتیاز اضافی هستید؟

در حال حاضر، متوجه شده اید که در این زمان تمام زمان ها و امتیازات را از دست داده اید.

اما خوشبختانه، هیچ وقت دیر نیست که شروع به کسب درآمد کنید، بنابراین به حساب PrizeRebel خود وارد شوید و بیشترین استفاده از این موارد اضافی را باور کنید.

خرید گیفت کارت

در نهایت برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت ما بیایید و خریدی مطمئن انجام دهید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *