چه کسی برنده است: Prizerebel یا Inboxdollars؟

چه کسی برنده است: Prizerebel یا Inboxdollars؟
چه کسی برنده است: Prizerebel یا Inboxdollars؟

خب امروز در دو پست مجزا به بررسی و مقایسه سایت های Prizerebel و Inboxdollars می پردازیم این سایت ها در اینترنت در حوزه کسب درآمد مشغول هستند و یکی از جوایزی که میتوانید از آنها بگیرید گیفت کارت هست در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت رایگان

Prizerebel در مقابل Inboxdollars: چه کسی برنده خواهد شد؟


شما به عنوان یک فرد که بدنبال کسب درآمد هستید گزینه های زیادی در اینترنت وجود دارد که بهش دسترسی دارید. چگونه بین آنها تصمیم می گیرید؟ چرا باید Prizerebel را انتخاب کنی؟ در این مقاله، ما درباره چند مقایسه بین Prizerebel و Inboxdollars صحبت خواهیم کرد.

سایت Prizerebel
سایت Prizerebel


سهولت وب سایت :

اولین چیزی که شما متوجه میشید وقتی به یک وب سایت جدید میرسید طرح و ظاهر آن است. این اغلب به شما ثابت می کند که چه مدت شما در وب سایت باقی می مانید و همچنین چقدر زمان حاضرید در سایت بگذارید . عامل مهم دیگر این است که وب سایت برای کاربرانی که اولین بار است وارد میشوند آسان باشد. این جایی است که Prizerebel و Inboxdollars شروع به تفاوت می کنند.

Prizerebel بر سهولت تجربه کاربر متمرکز است، شروع کار از ابتدا با ثبت نام بسیار ساده است. هنگامی که شما به صفحه داشبورد رسیدید، هر یک از کارهای پیشنهادی قبل از اینکه شما اجازه فیلتر کردن و مرتب سازی بر اساس تاریخ اضافه، تلفن همراه، بالاترین امتیاز، اخطار داده شده، DailyPoints، فیلم و موارد دیگر را ارائه دهید، ارائه می شود. از منوی بالای ما برای حرکت از طریق وب سایت برای کسب امتیاز، مشاهده پاداش، برنده جوایز، و دعوت دوستان خود را برای نقاط ارجاع جایزه استفاده کنید.

در همین حال، Inboxdollars تمرکز خود را بر روی اتصالات به همان اندازه که آنها می توانند به صفحات خود، به نقطه ای که دشوار برای حرکت است. در منوی بالا 20 گزینه بدون توضیح ساده داده می شود. خیلی زیاد است؛ به خصوص برای کاربران جدید. این می تواند بسیار دشوار برای پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید باشد و شما زمان جستجو را زمانی صرف می کنید که بتوانید امتیاز بیشتری کسب کنید.

که این امر باعث خستگی شما می شود .

خرید گیفت کارت

در پست بعدی این مقاله را ادامه می دهیم

در انتها برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت ما بروید و خریدی مطمئن و ارزان داشته باشید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *