کار در سایت Prizerebel بخش آخر

کار در سایت Prizerebel بخش آخر
کار در سایت Prizerebel بخش آخر

خب با بخش آخر شروع کار در سایت Prizerebel  خدمتتون هستم این مقاله دو بخش ابتدایی هم داره که قبل از این بخش منتشر شده اند مطالب تماما ترجمه شده از سایت اصلی هستند امیدوارم بتونید با کار در این سایت گیفت کارت رایگان بدست بیاورید در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت

پس از ثبت نام و کلیک بر روی ایمیل تایید که به شما ارسال می شود، شما هر دستورالعمل در پیشنهاد را انجام می دهید! امتیازات به صورت خودکار به حساب شما اضافه میشوند وقتی که تبلیغ کننده با تکمیل پیشنهاد به ما اعتبار می دهد. گاهی اوقات ممکن است تأخیر زمانی 24-48 ساعت زمانی رخ دهد که تبلیغ کننده اعتبار دهد که پیشنهاد صحیح تکمیل شده است. توصیه می کنیم از نرم افزارهای Adblocking یا فایروال ها استفاده نکنید که ممکن است سایت را از کوکی ها و حافظه پنهان جلوگیری کند، زیرا ممکن است مانع از این شود که شما از این پیشنهاد استفاده کنید.

نظرسنجی ها

نظرسنجی یکی دیگر از اجزای مهم و ابزاری است که اعضای ما دوست دارند از آن برای کسب امتیاز در Prizerebel استفاده کنند. اکثر نظرسنجی ها توسط محققان بازار انجام می شود که نظرات شما را در مورد موضوعی که مورد آزمایش قرار می دهند، می خواهند. برای درک بهتر آنچه گروه شما به آن تعلق دارید، می توانید مشخصاتی را که اطلاعات عمومی مانند جنسیت، درآمد خانوار، اشغال و اعضای خانواده را می دهد، پر کنید. اطلاعات بیشتری که ارائه می دهید، مشخص تر است که این نظرسنجی به شما ارائه می شود یا خیر، یا بیشتر احتمال دارد که مناسب باشد. به منظور کمک به واجد شرایط بودن، ما به شدت توصیه می کنیم اطلاعات مربوط به خودتان را به همان اندازه زیاد کنید.

گیفت کارت
گیفت کارت

شما ممکن است دریابید که بعضی از ارائه دهندگان خارجی ما همچنین گزینه ای برای انجام نظرسنجی ارائه می دهند. لطفا اطمینان حاصل کنید که بخش پروفایل خود را نیز پر کنید تا بتوانید برای نظرسنجی های بیشتری که می توانید از طریق پیشنهادات انجام دهید، واجد شرایط باشید.

پس از اتمام بخش مشخصات، آماده تکمیل برخی نظرسنجی ها برای کسب امتیاز در PrizeRebel بشوید! هر ارائه دهنده نظرسنجی که ما ارائه میدهیم، کمی متفاوت است، اما همه آنها بر روی شما از چند سوال برای تأیید صحت و اطمینان از اینکه مخاطبان مناسب شما هستند، تمرکز خواهند کرد. برای مثال، در نظرسنجی زیر، نظرسنجی از صنعت اصلی که شما در آن کار می کنید می پرسد. اصولا اولین سوالاتی که شما می بینید، برای تعیین اینکه آیا مناسب برای نظرسنجی هستید هست مهم است که شما به آنها پاسخ مناسب بدهید .

سایت PrizeRebel
سایت PrizeRebel

برای دریافت اعتبار برای نظرسنجی، باید اطمینان حاصل کنید که نظرسنجی را تا انتهای آخرین صفحه انجام دهید تا جایی که شما باید یک صفحه که از شما برای تکمیل نظرسنجی تشکر میکند ببینید. اگر شما به صفحه نهایی نظرسنجی نرسیده اید، اعتبار دریافت نخواهید کرد بنابراین قبل از خروج از صفحه به صفحه تشکر برسید. اطمینان حاصل کنید که پیش از اتمام به طور تصادفی، نظرسنجی را ترک نکنید زیرا هیچ راهی تضمین شده ای وجود ندارد که شما به همان نظرسنجی هدایت شوید. پس از اتمام، شما باید امتیاز خود را پس از بررسی محققان بازار و اعتبار پاسخ خود را دریافت کنید.

خب اگر نحوه کار با سایت را یاد گرفته اید و آماده اید الان فرصت خوبی هست که کار را برای دریافت گیفت کارت رایگان شروع کنید .

خرید گیفت کارت

در انتها برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت ما بروید و خریدی مطمئن انجام دهید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *