کار در سایت PrizeRebel

کار در سایت PrizeRebel
کار در سایت PrizeRebel

خب با بخش دوم شروع کار با سایت PrizeRebel در خدمتتون هستیم در بخش اول مقاله یه سری اطلاعات کلی در مورد سایت دادیم که چطور میشه گیفت کارت بدست آورد در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت رایگان

ما همیشه کدهای تبلیغاتی را به کاربران ارائه میدیم . این کدها معمولا زمان محدودی دارند که می تواند در سایت ما وارد شود تا امتیازات اضافی بیشتری به دست آورید. ما توصیه می کنیم همه حساب های شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید زیرا ما همیشه در طول هفته کدهای تبلیغاتی آزاد را برای کسب امتیاز در Prizerebel منتشر می کنیم! شما می توانید کد تبلیغی خود را در گوشه سمت راست بالا از طریق “Promotional Codes” یا در قسمت پایین سمت چپ در زیر “Redeem Promo code” وارد کنید.

سایت PrizeRebel
PrizeRebel

پیشنهادات

پیشنهادات یکی از شیوه های مورد علاقه ای است که اعضای ما دوست دارند از آن برای کسب امتیاز استفاده کنند. پیشنهادات معمولا شامل تکمیل یک اقدام خاص در سایت دیگری مانند کلیک کردن بر روی بنر و ثبت نام در سایت می باشد.

برای دریافت اعتبار برای این پیشنهاد، باید دستورالعمل ها را دقیقا دنبال کنید و دستورالعمل ها را دقیقا تکمیل کنید. انواع دیگر انواع پیشنهادات عبارتند از ثبت نام و تأیید حساب کاربری خود از طریق ایمیل و یا رفتن به چند صفحه از سایت و تأیید علاقه شما به هر زیرمجموعه ای که مورد علاقه شماست تا زمانی که به صفحه نهایی برسید.

در صفحه اصلی ما، شما می توانید مرتب سازی بر اساس پیشنهادات به طور خاص و مرتب سازی بر اساس تاریخ داده شده، اخیرا اضافه شده ، و یا بالاترین امتیاز بسته به اینکه چگونه می خواهید درآمد خود را در Prizerebel افزایش دهید. بعضی از اعضای ما دوست دارند یک ایمیل شخصی جایگزین ایجاد کنند تا اطمینان حاصل شود که هیچ یک از ایمیل های بالقوه ای را در مورد یک پیشنهاد که آنها تکمیل نشده، از دست ندهند. لطفا در نظر داشته باشید که این باید یک ایمیل معتبر جایگزین باشد که از آن استفاده می کنید و نباید شامل هر آدرس ایمیل موقت باشید. اطمینان حاصل کنید که زمان خواندن و ارسال هر گونه اطلاعات مورد نیاز را می گیرید. اطلاعات غلط ارائه شده یا تکمیل این پیشنهاد خیلی سریع منجر به عدم اعتبار می شود، زیرا تبلیغ کنندگان در حال بررسی آن هستند تا اطمینان حاصل کنند که وقت خود را برای ارسال اطلاعات درست پس از ثبت نام فراهم می کنند. همانطور که زمان بیشتری را با ارائه اطلاعات کافی صرف می کنید، امتیاز بیشتری برای به دست آوردن جایزه های رایگان خود خواهید گرفت.

ما می خواستیم از یک مثال برای شما استفاده کنیم تا نشان دهیم که چه مدت زمان لازم برای تکمیل پیشنهاد کافی است. در صفحه اصلی، ما تصمیم گرفتیم پیشنهادات نهایی را به صورت قرمز انتخاب کنیم.

پس از کلیک روی پیشنهاد، به سایت واقعی هدایت می شوید تا ثبت نام خود را تأیید کنید و آدرس ایمیل خود را تأیید کنید.

خرید گیفت کارت

خب ادامه آموزش در مطلب بعدی انشالله منتظر میشه و بخش آخر آموزش هم هست .

در انتها برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت مراجعه کنید و گیفت کارت های مختلف را بسته به نیاز خود خرید کنید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *