کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از اینترنت

خب این مقاله بخش دوم معرفی 4 سایت برای کسب درآمد از اینترنت هست در مقاله اول یک سایت را معرفی کردیم و در این بخش سه سایت باقی مانده را معرفی میکنیم که بوسیله درآمد دریافتی میتوانید گیفت کارت تهیه کنید و در نهایت یک فروشگاه برای خرید گیفت کارت بهتون معرفی میکنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت

2. سایت Craigslist

سایت Craigslist
سایت Craigslist

این سایت معروف در سال 1995 تاسیس شد و بزرگترین وب سایت اینترنتی در جهان با ده ها میلیون کاربر است.

در حالی که آن را معروف ترین مکان برای افرادی است که تبلیغات طبقه بندی شده را انجام می دهند، این سایت همچنین دارای بخش “Gigs” است که در آن شما می توانید در شغل های کوتاه مدت مشارکت داشته باشید.

این مشاغل را می توان در منطقه محلی یا از هر نقطه در سراسر جهان داشته باشید!

اکثر مشاغل، کارهای نسبتا کوچک هستند که می توانند بیت های کمی از پول نقد را در اینجا و آنجا بفروشید، اما اگر به پول بیشتری نیاز داشته باشید تا زمان پرداخت سررسید باید صبر کنید.

شما باید مراقب باشید در حالی که Craigslist به تعداد 80،000،000 لیست در ماه جذب می شود، سایت جذابی است برای کلاهبرداری، و برخی از مردم می گویند که آنها هرگز برای کاری که انجام داده اند پول نگرفته اند . بنابراین همیشه در همه حال محتاط باشید!

3.سایت eBay

سایت eBay
سایت eBay


eBay، مانند Craigslist، در سال 1995 راه اندازی شد و بیست و هفتمین سایت بزرگ در اینترنت است. هر ماه صدها میلیون نفر از این وبسایت برای خرید و فروش هر چیزی از هواپیما تا کفش استفاده می کنند.

شما می توانید با ثبت نام در eBay با عنوان فروشنده درآمد کسب کنید و چیزهایی را که متعلق به خودتان هست برای افرادی از سراسر جهان به فروش بگذارید .

این سایت راه عالی برای کسب درآمد برای افرادی است که به دنبال استفاده از دارایی هایی هستند که قبلا داشته اند (مانند لباس و مبلمان) و بازاریابی آنها را به افرادی که به دنبال آنها هستند بسپارید.

همه چیزهایی که باید در eBay انجام دهید مواردی است که قبلا در اختیارتان قرار داده اند، اما دیگر نمی خواهید، عکس های جذاب بگیرید و یک توصیف منحصر به فرد بنویسید و آنها را در سایت پست کنید.

فروش در eBay فوق العاده است و شما هنوز هم می توانید پول مناسب و معقول را بر اساس اقلامی که متعلق به شما است، کسب کنید.

4.سایت Fiverr

سایت Fiverr
سایت Fiverr

Fiverr مقصد آنلاین برای کارهای کوچک و کم هزینه است.

این یک وبسایت است که دارای یک شبکه عظیم از اعضای سراسر جهان است که خدمات خود را در اختیار خریداران قرار می دهد.

مردم از طریق Fiverr پول می گیرند، با تبلیغات “کنسرت ها”، که شغل های کوتاه مدت هستند که معمولا کار خلاقانه ای را شامل می شوند. انواع جلوه ها شامل صدای خواننده، نقاشی و تصویر، طراحی لوگو، طراحی تی شرت و خیلی چیزهای دیگر است. درست مثل Craigslist و eBay، همیشه خریداران برای خدمات وجود دارند و افرادی که Fiverr را استفاده می کنند، اغلب متوجه می شوند که تقاضای زیادی وجود دارد.

Fiverr برای افرادی که دارای مهارت های خاص هستند عالی است و به دنبال استفاده از آنها برای کسب پول بیشتر هستند.
آیا شما آماده کسب درآمد آنلاین هستید؟

خرید گیفت کارت

در آخر برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت بروید و خریدی ارزان و مطمئن داشته باشید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *