کسب گیفت کارت رایگان

کسب گیفت کارت رایگان
کسب گیفت کارت رایگان

خب همینطور که قول داده بودیم هر شب تعدادی از نرم افزار های موبایل که باهاش بتونید گیفت کارت رایگان بدست بیارید رو بهتون معرفی میکنیم در نهایت هم نحوه خرید گیفت کارت را بهتون میگیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

گیفت کارت

6.نرم افزار GymPact

چه کاری باید انجام دهید: با این اپلیکیشن در ورزشگاه تمرین کنید و کسب درآمد کنید. به طور جدی! هنگامی که یک قرارداد هفته ای در GymPact ایجاد کرده اید، هر روزی که بخواهید ورزش کنید پول پرداخت میشود.

آنچه دریافت می کنید: شما از $ 0.50 تا $ 0.75 در هر تمرین  که حداقل 30 دقیقه طول بکشد.دریافت میکنید و شما می توانید رژیم ورزشی خود را دنبال کنید و خود را سالم نگه دارید.

پلت فرم: iOS

البته این اپلیکیشن به درد خارج از ایران میخوره .

اپلیکیشن Gigwalk
اپلیکیشن Gigwalk

7. نرم افزار Gigwalk

چه کاری باید بکنید: یک Gigwalker باشید و برای مشتریان در یک قیمت از پیش تعیین شده، کارهای خاصی انجام دهید. از شما خواسته می شود عکس هایی از یک محل را بگیرید، یک فروشگاه جدید و یا یک محصول جدید را چک کنید یا حتی یک خریدار رمز و راز باشید. شما اساسا به چشم و گوش مشتریان در موقعیت و زمان مناسب، تبدیل می شوید.

آنچه دریافت می کنید: از 10 دلار تا 15 دلار در ساعت دریافت می کنید.

پلت فرم: iOS

اپلیکیشن Shopkick
اپلیکیشن Shopkick

8. نرم افزار Shopkick

چه کاری باید انجام دهید: اگر شما یک خریدار بزرگ هستید یعنی خرید زیاد انجام میدهید و عواطف و آرزوهایتان را دوست دارید، تنها با داشتن Shopkick خودتان، «هیجان» را به دست آورید. پیدا کردن مکان های خرید شرکت کننده که به شما اجازه می دهد با هر پیاده روی و / یا خرید خود  هیجان را به دست آورید.

چیزی که شما دریافت می کنید:  شما میتوانید از kicks یا همان هیجان هایی که در نرم افزار برای هر خرید یا پیاده روی بدست آورده اید را تبدیل به گیفت کارت یا محصولات بکنید .

پلت فرم: iOS | اندروید

خرید گیفت کارت

خب برای امروز کافی هست .

در نهایت بری خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت بروید و خریدی مطمئن و ارزان را تجربه کنید .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *