گرفتن گیفت کارت از بازی Hay Day بخش اول

گیفت کارت
گیفت کارت

در این پست و پست بعدی روش های دریافت گیفت کارت رایگان از طریق بازی Hay Day را به شما آموزش میدهیم .برای توضیحات تکمیلی در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

کارت های هدیه در Hay Day بسیار خاص و ارزشمند هست و می توانید از آن برای خرید اقلام خاصی استفاده کنید که شامل بسته های رمز هستند که حاوی الماس یا اقلام مزرعه در بازی هستند.

انگار این گیفت کارت فقط در بازی مورد استفاده قرار میگیرد.

کارت های هدیه به سختی بدست می آیند زیرا شما فقط می توانید آن را از دوستان خود دریافت کنید. شناختن نحوه دریافت کارت هدیه می تواند واقعا مفید باشد، زمانی که می خواهید از Packet Mystery استفاده کنید در حال حاضر تنها دو راه وجود دارد که شما می توانید کارت های هدیه در Hay Day دریافت کنید: احیای درختان و بوته دوستان و کمک به سفارشات قایق.

مرحله اول : احیای درختان و بوته دوستان

1.بر روی آیکن بازی Hay Day بر روی صفحه موبایل خود بزنید و منتظر بمونید تا بارگیری بشود و تا مزرعه خودتون نمایش داده بشود.

2.از مزرعه یک دوست بازدید کنید نوار اجتماعی را در گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید تا نوار Friend را باز کنید.

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان

  تصویری از دوست خود را در Hay Day که مزرعه ای دارد که می خواهید بازدید کنید، ضربه بزنید و بازی، شما را به مزرعه Hay Day میبرد.

3.یک درخت را پیدا کنید که نیاز به احیا داشته باشد. در اطراف مزرعه دوست خود نگاه کنید و سعی کنید یک نشانه در کنار درختان یا بوته ها با علامت تعجب بر روی آن پیدا کنید. این علائم به معنای آن است که به دیگر کاربران بگوید که صاحب مزرعه از دوستانش خواست تا درخت را احیا کند.

گیفت کارت در بازی Hay Day
گیفت کارت در بازی Hay Day

4.درخت را احیا کنید در بر روی درخت با علامت تعجب بر روی آن ضربه بزنید و درخت یا بوته درست در کنار نشانه، سبز و دوباره زنده خواهد شد.

5.به مزرعه خود بروید و صبر کنید نماد خانه در گوشه پایین سمت چپ صفحه را لمس کنید تا به مزرعه خود بازگردید. وقتی دوست شما مزرعه خود را دوباره باز می کند، به جای علامت با علامت تعجب، علامت پست را با تصویر خود می بیند. هنگامی که دوست شما این پست را امضا کند، به طور خودکار یک کارت هدیه را به شما هدیه می دهد.

گیفت کارت در بازی Hay Day
گیفت کارت در بازی Hay Day

خب بخش اول این آموزش تمام شد در انتها برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت بروید و خریدی مطمئن و ارزان را انجام بدهید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *