گرفتن گیفت کارت از بازی Hay Day بخش دوم

گیفت کارت
گیفت کارت

در این مقاله روش دوم دریافت گیفت کارت توسط بازی Hay Day را به شما آموزش میدهیم .این گیفت کارت ها را انگار فقط داخل بازی میشه ازشون استفاده کرد و باهاش بسته های مخصوص رمز را خرید همچنین میتوان الماس برای وسایل داخل مزرعه خریداری کرد که در بازی به شما کمک زیادی میشود برای توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب بروید و با ما همراه باشید.

مرحله دوم : کمک به سفارشات دریافتی قایق

 

1. خب مثل قبل برنامه Hay Day رو بر روی صفحه نمایش خود انتخاب کنید منتظر بمانید تا بارگیری بشود و بازی برای شما باز شود .

2. قایق خود را باز کنید ،در امتداد صفحه نمایش خود به سمت جایی که قایق خود را قرار داده اید حرکت کنید (معمولا در رودخانه docked). روی قایق خود ضربه بزنید و روی صفحه “Load Cargo” ظاهر می شود.

گیفت کارت
گیفت کارت

3.بار را پر کنید صفحه بار، درخواست های مختلف مورد ارسالی توسط دوستان خود را در Hay Day نشان می دهد. درخواست مورد سفارش مزرعه تولید مثل میوه ها و لبنیات است.
برای ارسال کالا به دوستان خود، به هر یک از جعبه حمل و نقل باز با یک تصویر از مورد درخواست بدهید. تا زمانی که جعبه محموله بسته شود، چندین بار به تعداد مورد نیاز (بسته به تعداد موارد درخواست شده) ضربه بزنید تا پر بشود.

گیفت کارت در Hay Day
گیفت کارت در Hay Day

4.دستورات قایق را ارسال کنید. هنگامی که تمام جعبه های بار را پر کرده اید، آیکون قایق را در گوشه پایین سمت راست بارگذاری صفحه بار از سیاه و سفید، به رنگ کامل مشاهده کنید. این به این معنی است که موارد شما آماده حمل می شوند.
برای ارسال آیتم به دوستان خود روی نماد قایق ضربه بزنید. صفحه Load Cargo بسته خواهد شد و قایق از مزرعه خود حرکت خواهد کرد.

گیفت کارت
گیفت کارت

5.صبر کنید. سفارشات قایق معمولا چند ساعت طول می کشد تا دوست درخواست کننده شما آن را دریافت کند. هنگامی که آنها را انجام می دهید، آنها یک پیام نشانه با عکس خود را در قایق خود میبینند. هنگامی که دوست شما این پست را امضا کند، به طور خودکار به شما یک کارت هدیه می دهد.

کلام آخر اینکه شما میتوانید برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت بروید و خریدی مطمئن و ارزان را از فروشگاه انجام بدهید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *