گیفت کارت آمازون

خرید گیفت کارت آمازون
گیفت کارت آمازون

در این پست میخاهیم اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده گیفت کارت آمازون به شما بدیم و همچنین یه شما نحوه خرید گیفت کارت آمازون را آموزش میدهیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید به امید اینکه مطلب برای شما قابل استفاده باشد .

گیفت کارت آمازون

وارد کردن کارت هدیه آمازون

هنگامی که یک کارت هدیه Amazon.com را به حساب خود وارد میکنید، این وجوه در حساب کاربری شما ذخیره می شود و به طور خودکار در سفارش واجد شرایط بعدی شما اعمال می شود.

1. کد را تعیین کنید

برای کارت های هدیه پلاستیکی ، برای اینکه کد نمایان بشود باید پشت کارت را بتراشید تا کد مشخص بشود کد 16 رقمی نیست .

کد گیفت کارت آمازون
کد گیفت کارت آمازون

2. وارد اکانت خود در سایت آمازون بشید .

3. بر روی Apply a Gift Card to Your Account کلیک کنید

4. کد خود را وارد کنید و بر روی Apply to Your Balance کلیک کنید

 توجه: شما همچنین می توانید کد درخواست خود را در هنگام پرداخت وارد کنید. شما نمیتوانید کارت هدیه خود را با استفاده از سرویس Amazon.com 1-Click وارد کنید، مگر اینکه کارت هدیه را برای اولین بار از حساب خود استفاده کنید.

نکته: اگر کل سفارش شما بیش از صندوق کارت هدیه شما باشد، می توانید با کارت اعتباری اضافی را پرداخت کنید.

کارت هدیه آمازون
کارت هدیه آمازون

مشکلات مربوط به وارد کردن گیفت کارتهای آمازون


اگر مشکلی با استفاده از یک کارت هدیه Amazon.com به حسابتان دارید، ممکن است کد کارت هدیه قبلا به حسابتان وارد شده باشد ، کد تقاضا قابل خواندن نیست یا کارت هدیه ممکن است برای استفاده در وب سایت دیگر باشد .

پس از وارد کردن کدها در سایت ما، مقدار گیفت کارت را در حساب خود برای استفاده در خریدهای آینده نگهداری میکنیم تا نیازی به دوباره وارد کردن کد گیفت کارت نباشد.

اگر پیام خطای Amazon.com Gift Card را دریافت کرده اید، به احتمال زیاد به این دلیل است که کد کارت هدیه قبلا برای حساب کاربری شما اعمال شده است. برای بررسی اینکه آیا این وجوه در حال حاضر در حساب شماست، مقدار کارت هدیه خود را در حساب کاربری خود مشاهده کنید.

اگر کد کارت هدیه Amazon.com شما خراشیده شده یا نمیتوانید به وضوح بخوانید، می توانید با شماره 16 یا 30 رقمی در پشت کارت تماس بگیرید.

اگر هنوز مشکلی دارید، شرایط و ضوابط کارت هدیه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که سفارش شما با قوانین و محدودیت پرداخت کارت هدیه مطابقت دارد.

ذر آخر برای خرید گیفت کارت آمازون می توانید از فروشگاه گیفت کارت خریدی مطممئن و ارزان داشته باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *