گیفت کارت بگیرید

گیفت کارت
گیفت کارت بگیرید

تعداد زیادی وب سایت وجود دارد که به شما فرصتی می دهد که زمان های فراغت خود را به فرصت های پولی تبدیل کنید و اجازه میدهند به منظور کسب گیفت کارت و پول نقد، از نظر سنجی ها استفاده کنید. اما اگر شما به دنبال استفاده از دقیقه های خالی خود هستید، تعداد زیادی وب سایت که خدمات مشابهی را ارائه می دهند، می تواند گیج کننده باشد.

گیفت کارت رایگان

PrizeRebel و InstaGC دو سایتی هستند که هر دو به شما فرصتی برای تکمیل وظایف و نظرسنجی ها می دهند تا کارت های هدیه یا پول نقد را بدست آورید که می توانید برای خرید چیزهایی که مرتب خریداری میکنید مورد استفاده قرار بگیرد – اما کدام سایت بهترین تجربه را  به شما ارائه می دهد و شما باید وقت خود را صرف آن کنید؟

ابتدا سایت PrizeRebel

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان

این سایت پیشرو در سایت کسب درآمد است که بیش از 6.4 میلیون کاربر از خدمات آن استفاده میکنند. این سایت همچنین بیش از 9 میلیون دلار ،پاداش و جوایز پرداخت کرده است.

PrizeRebel به شما اجازه میدهد زمان خود را به پول نقد و یا گیفت کارت با تکمیل نظرسنجی و تماشای فیلم تبدیل کنید. هر تکمیل نظرسنجی و تماشای ویدئویی به شما یک تعداد مشخصی از امتیازات را می دهد که بعدا می توانید برای دریافت پاداش نقدی یا کارت های هدیه برای استفاده در فروشگاه های مورد علاقه خود استفاده کنید.

PrizeRebel فرصتی برای کسب درآمد از گیفت کارت 2 دلاری آمازون تا مبلغ 500 دلار در اعتبار پی پال ارائه می دهد.

این سایت همچنین دارای حداقل 5 دلار ، کمترین مبلغ قابل برداشت است – سایت های رقیب دیگر باید قبل از اینکه بتوانید از حساب خود پول بگیرید، 10 دلار یا حتی 50 دلار در حساب خود داشته باشید. این بدان معنی است که شما می توانید هر روز از برداشت ها استفاده کنید یا اینکه می توانید از سایت استفاده کنید تا مقادیر کمی از پول را در اینجا و آنجا ذخیره کنید.

توانایی کسب پاداش نقدی و کارت های هدیه برای کسب امتیاز با تماشای فیلم ها و تکمیل نظرسنجی ها و توانایی گرفتن مقادیر کم، همانطور که اغلب می خواهید، به این معنی است که PrizeRebel مقدار زیادی انعطاف پذیری را ارائه می دهد که بتواند به نیازهای شما برسد.

PrizeRebel همچنین دارای یک تیم پشتیبانی از مشتری است که در سراسر وب سایت و رسانه های اجتماعی کار می کند. آنها قادر به پاسخگویی به سوالاتی که ممکن است در مورد PrizeRebel یا حسابتان داشته باشید، 7 روز در هفته و همیشه در عرض یک یا دو روز پاسخ می دهند.


خرید گیفت کارت

در نهایت اگر حوصله این کارها رو ندارید میتوانید به صورت ارزان گیفت کارت خریداری کنید با مراجعه به فروشگاه گیفت کارت .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *