گیفت کارت رایگان آمازون بخش دوم

گیفت کارت رایگان آمازون
گیفت کارت رایگان آمازون

این مقاله بخش دوم راه های کسب گیفت کارت آمازون به صورت رایگان هست . در پست قبلی از 10 روش ممکن 4 روش رو به شما آموزش دادیم در این پست 3 روش دیگه رو برای کسب گیفت کارت رایگان به شما آموزش میدیم در آخر هم نحوه خرید گیفت کارت را به شما آموزش میدهیم امیدوارم با ما همراه باشید برای توضیحات بیشتر به ادامه مطلب بروید .

5. Swagbucks

خب قبلا هم در این مورد توضیحاتی دادیم الان یه توضیح مختصر میدیم .کسب درآمد Swag Bucks برای انجام جستجوهای اینترنتی، خرید، پیدا کردن Swag Codes، بازی کردن و موارد دیگر. پس از آن، پول نقد در Swag Bucks خود را برای کارت هدیه آمازون تبدیل کنید. آنها در حال حاضر $ 5، $ 10، $ 25 و $ 50 ارائه می دهند.

6. تبلیغات آمازون

برای کسب گیفت کارت آمازون بهتر است تبلیغات این سایت را تماشا کنید. آنها اغلب پیشنهاد”پرداخت 50 دلار و دریافت کارت هدیه 25 دلاری” را در گروه های “مواد غذایی” و “بهداشت و مراقبت شخصی” ارائه دهند. فقط یک دقیقه برای بررسی تبلیغات زمان بگذارید ، بنابراین هر زمان که شما در سایت هستید، عادت داشته باشید که تبلیغات را نگاه کنید.

گیفت کارت
گیفت کارت

7.پاداش کارت های اعتباری

اگر شما هر ماه با کارت های اعتباری پرداخت انجام میدهید و مقدار خریدتون با این کارت ها زیاد هست بهتر است که Amazon.com Visa card را بررسی کنیدو آن را تهیه کنید. شما برای هر دلار که در آمازون صرف میکنید سه امتیاز میگیرید، 2 دلار برای هر دلار که در ایستگاههای گاز، رستورانها و داروخانه ها صرف میکنید بدست میارید و 1 دلار برای هر دلار که شما در جای دیگر صرف میکنید، کسب میکنید. 2500 امتیاز برای کارت هدیه 25 دلاری آمازون کافی است تا به صورت رایگان این گیفت کارت 25 دلاری آمازون را دریافت کنید .

در مقاله بعدی سه روش باقیمانده را برای شما شرح میدهیم تا شما به صورت کامل با روش های کسب گیفت کارت رایگان آمازون آشنا بشید .

در آخر برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت بروید و خریدی مطمئن و ارزان را انجام بدهید . شما میتوانید قیمت های گیفت کارت را با سایر رقبا مقایسه کنید و در نهایت با پشتیبانی کامل از سایت خرید کنید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *