گیفت کارت رایگان آمازون

گیفت کارت رایگان آمازون
گیفت کارت رایگان آمازون

در این مقاله راه های کسب گیفت کارت رایگان آمازون رو براتون توضیح میدیم ، این مقاله ترجمه شده هست و نمیدونیم چقدرش کارایی داره یا خیر ، با ما در ادامه مطلب همراه باشید در آخر آموزش هم نحوه خرید مطمئن گیفت کارت را بهتون معرفی میکنیم .

در اینجا 10 راه برای به دست آوردن کارت های هدیه رایگان آمازون وجود دارد.

  1. Mechanical Turk  (ترک مکانیکی ، ترجمش نامعلومه )

در Amazon’s Mechanical Turk ثبت نام کنید .برای تکمیل کارهای ساده، مانند چک کردن داده ها و … پول پرداخت می شود . شما می توانید درآمد خود را به یک حساب بانکی ایالات متحده سپرده یا تبدیل به کارت هدیه آمازون کنید.

نکته: مرتب سازی HIT ها (این چیزی است که آنها همه شغل های موجود را فراخوانی می کنند)، به طوری که بالاترین هزینه های پرداخت را برای اولین بار نشان داده می شود.

گیفت کارت بینگ
گیفت کارت بینگ

2. Bing

کسب امتیاز هایی که می توانید برای کارت هدیه آمازون با استفاده از بینگ به عنوان موتور جستجوی خود بدست بیارید . فقط برای Bing Rewards ثبت نام کنید، و هر بار که شما یک جستجو انجام می دهید، به طور خودکار امتیاز را به حساب شما اضافه می کند. تعداد معینی از جستجو ها را هر ماه برای کسب امتیاز انجام دهید . در دسترس برای سنین 13 و بالاتر.

لینک ثبت نام در بینگ

3.پاسخ دادن به نظرسنجی ها که قبلا هم در مقاله های قبلی توضیح دادیم

برای تکمیل نظرسنجی های آنلاین، هر هفته هفته ای یک بار تنظیم کنید و کارت های هدیه آمازون را برای وقت خود دریافت کنید. برخی از سایت های جستجوی بزرگ که کارت آمازون را ارائه می دهند: Harris Poll، Opinion Outpost SurveySpot و Toluna.

4.ثبت نام در MyPoints

برای خواندن ایمیل، خرید، نظرسنجی، کوپن چاپ، تماشای فیلم و تکمیل انواع فعالیت های دیگر امتیاز کسب کنید. سپس، پول نقد در نقاط خود را برای کارت هدیه آمازون استفاده کنید. آنها در حال حاضر 10، 25 دلار و 50 دلار کارت ارائه می دهند.

نکته: امتیازات خود را ذخیره کنید تا زمانی که برای کارت 25 دلار یا 50 دلار کافی ندارید.این یک کار بهتر است.

در انتها برای خرید گیفت کارت شما میتوانید از فروشگاه گیفت کارت خریدی ارزان و مطمئن انجام بدهید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *