گیفت کارت رایگان با سایت InstaGC

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان با سایت InstaGC

InstaGC یک سایت کوچک است که شما در آن قادر به تکمیل نظرسنجی، تماشای فیلم ها، جستجوی وب هستید تا امتیازاتی را که می تواند به گیفت کارت یا برداشت پول نقد تبدیل شود، ارائه می دهد.

گیفت کارت

در مورد مقایسه InstaGC و Prizerebel چه؟ این وب سایت بسیار کوچکتر از PrizeRebel است و تنها از سال 2011 در دسترس است، اما گیفت کارت های گسترده ای را ارائه می دهد که می توان از آن برای ذخیره پول در مکان هایی مانند Adidas و Netflix استفاده کرد.

InstaGC مانند PrizeRebel کار می کند که شما می توانید کارت های هدیه و پرداخت ها را از طریق سپرده های مستقیم، echeck و PayPal بدست آورید – اما InstaGC پس از اولین بار در هر ماه (معمولا بین 15 تا 25 امتیاز) هزینه ای را برای هر برداشت برمیدارد و و 7 روز طول میکشد تا پول به حسابتون بیاد.

InstaGC به شما طیف گسترده ای از روش های کسب امتیاز را ارائه می دهد – شما می توانید فیلم ها، پاسخ به نظرسنجی ها ، یا از موتور جستجوی خود برای مرور اینترنت استفاده کنید. مانند PrizeRebel، این فعالیت ها شما را با تعداد مختلف امتیاز در هر زمان پاداش می دهد.

اگرچه InstaGC همان انعطاف پذیری را که PrizeRebel انجام می دهد ارائه نمی دهد اما هنوز گزینه ای است که باید مورد بررسی قرار گیرد اگر شما نیازی به برداشت منظمی نداشته باشید.
کدام سایت را باید انتخاب کنید؟

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان

هنگامی که به انتخاب بین PrizeRebel و InstaGC می آید، انتخاب به نظر می رسد کاملا مشخص باشد – PrizeRebel ظرف 24 ساعت پول را به شما میدهد نه 7 روز ، دومین مسئله انعطاف پذیری خوب این سایت و همچنین آسانی کارکرد سایت هست .

خرید گیفت کارت

برای خرید گیفت کارت بر روی فروشگاه گیفت کارت کلیک کنید تا گیفت کارت های مورد نیاز خود را به صورت ارزان و مطمئن خریداری کنید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *