گیفت کارت رایگان بخش آخر

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان

در این پست ششمین بخش آموزش راه های بدست آوردن گیفت کارت رایگان است را که در چهار پست قبلی از 9 روش ، هفت روش رو بهتون معرفی کردیم در این مقاله روش هشتم و نهم رو بهتون معرفی میکنیم با ما در ادامه مطلب همراه باشید .در انتها نیز نحوه خرید گیفت کارت رو بهتون آموزش میدیم .

8.تخفیف
شرکت های مواد غذایی اغلب تبلیغات پست الکترونیکی را برای پاداش مشتریان انجام می دهند. مقدار خاصی از دلار (یا مقدار خاصی از محصول را خریداری کنید)، و شما می توانید برای یک کارت هدیه رایگان اگر واجد شرایط باشید تلاش کنید . راهرو غلات محل خوبی برای جستجوی این نوع پاداش ها است.

 

9. Sweepstakes and Instant-Win که در بازیها بدست آوردید را وارد کنید .


15 دقیقه در هر روز برای ورود به بازی های رایانه ای و بازی های فوری که کارت هدیه را به عنوان یک جایزه می گذارند، کنار بگذارید. شانس برنده شدن بهتر از آنچه شما فکر می کنید هست .

بعضی از فروشگاه ها وقتی برای خرید به مغازه آنها میروید برای اینکه مشتری را ترغیب به بازگشت کنند به اونها به عنوان مسابقاتی که برگزار میکنند به برنده مسابقات گیفت کارت رایگان یا هدایای دیگر هدیه می دهند .

در صورتی که شما برنده شدید و کارت هدیه رایگان دریافت کردید بعد از استفاده از گیفت کارت و تمام شدن آن ، آن را دور نیندازید چون ما سعی میکنید در مقالات بعدی راه های بازیافت و استفاده مجدد از این گیفت کارت ها را به شما آموزش بدهیم .

گیفت کارت
گیفت کارت

مثلا یک نوع مسابقه در زیر آمده است :

1. Starkist – به اشتراک گذاری StarKist Sweepstakes
عکس ها یا فیلم های مرتبط با استارکیست را برای شانس خود برای برنده شدن 10،000 دلار یا جوایز هفتگی به ارزش 1000 دلار ببرید.
فرکانس ورودی: 1 بار در هفته به ازای هر نفر
تاریخ پایان: 17 اوت 2017
واجد شرایط بودن: برای U.S. باز است
به طور مستقیم وارد رقابت شوید

البته این رو هم بگم این مقاله ترجمه شده است و متاسفانه در داخل ایران برای ما منفعتی ندارد و فقط جهت اطلاعات عمومی برای شما ترجمه شده است.

در آخر هم برای خرید گیفت کارت شما میتوانید از فروشگاه گیفت کارت  دیدن بفرمایید و ضمن سنجیدن قیمت گیفت کارت ها با سایر رقبا ، خریدی ارزان و مطمئن انجام داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *