گیفت کارت رایگان بخش دوم

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان

خب با بخش دوم 9 روش کسب گیفت کارت رایگان در خدمت شما هستیم در بخش اول یک روش رو به شما معرفی کردیم در این بخش دو روش رو به شما معرفی میکنیم تا شما بتوانید گیفت کارت را به صورت رایگان بدست بیارید در ادامه مطلب با ما  همراه باشید .

2. از طریق انتقال نسخه های دارو :

این روش تو بعضی از کشور ها جواب میده که داروخانه ها سر این قضیه با هم رقابت میکنن که بیمار نسخش رو بیاد از داروخانه خودشون بگیره و با گیفت کارت دادن و ….  مشتری ها رو ترغیب میکند.

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت

3. از ثبت نام در سایت MyPoints :

با بازکردن ایمیل، پاسخ دادن به نظرسنجی ها، انجام جستجوهای اینترنتی و خرید از طریق Mypoints.com، امتیاز برای کارت هدیه را کسب کنید. بیش از 75 کارت هدیه برای انتخاب وجود دارد و همه آنها رایگان به دست شما میرسند.

در اینجا یک مرور سریع از برنامه MyPoints است:

MyPoints چیست؟

کسب کارت های هدیه رایگان از طریق MyPoints

در مورد MyPoints بسیار شنیدید، اما هنوز مطمئن نیستید که چطور است یا چطور کار می کند؟ در اینجا یک مرور سریع از برنامه MyPoints انجام میدیم:

MyPoints چیست؟

MyPoints یک برنامه پاداش است که به شما امتیاز برای خواندن ایمیل ها، خرید، گرفتن نظرسنجی ها، انجام جستجوهای وب و تکمیل انواع فعالیت های دیگر را می دهد. هنگامی که امتیاز کافی دریافت می کنید، می توانید آنها را برای یک کارت هدیه به انتخاب خود بیش از 75 گیفت کارت را بگیرید.

شروع کنید :

برای پیوستن به MyPoints، فقط به MyPoints.com مراجعه کنید و روند ثبت نام را کامل کنید. عضویت رایگان است و تنها یک دقیقه طول می کشد تا عضو شوید.

شروع به کسب امتیازات کنید:

روشهای زیادی برای کسب امتیاز در MyPoints وجود دارد. با تکمیل نمایه خود برای 60 امتیاز سریعا شروع کنید. سپس، پیشنهاد سایت را برای پیدا کردن فرصت های دیگر کسب امتیاز که به شما علاقه مند هستند، کشف کنید.

گیفت کارت
گیفت کارت رایگان

راه های بیشتر برای کسب امتیاز است:

ثبت نام برای دریافت ایمیل BonusMail از MyPoints. این پیشنهادات تبلیغاتی از تبلیغ کنندگان خود است. اگر بر روی لینک موجود در ایمیل کلیک کنید، پنج امتیاز دریافت خواهید کرد و حتی اگر تصمیم به استفاده از پیشنهاد را دارید.
قبل از قرار دادن یک سفارش آنلاین، بررسی کنید که آیا تاجر یک شرکت کننده MyPoints است یا خیر. اگر آنها هستند، به وب سایت بازرگان از MyPoints.com دسترسی پیدا می کنند و با امتیاز مورد پاداش قرار می گیرید – معمولا تعداد مشخصی در هر دلار صرف می شود.
تکمیل نظرسنجی هایی که به ایمیل شما ارسال می شود. شما معمولا 10 امتیاز را دریافت می کنید اگر شما برای این بررسی واجد شرایط نیستید ، 50 امتیاز در صورتی که انجام می دهید

نوار ابزار جستجوی MyPoints را دانلود کنید و هر زمان که از آن برای انجام جستجوی وب استفاده می کنید امتیاز کسب کنید
یک دوست را ارجاع دهید و اگر به آنها پیوسته، 25 امتیاز کسب کنند، به علاوه 10 امتیاز اضافی برای تمام امتیازاتی که کسب می کنند، کسب کنید

بزرگترین چالش با استفاده از امتیاز شما این است که تصمیم بگیرید کدام کارت هدیه را انتخاب کنید – فقط تعداد بسیار زیادی از آنها وجود دارد.

برای مشاهده یک لیست از تمام کارت های هدیه موجود، بر روی تب “پاداش” در بالای صفحه کلیک کنید. شما در لیست 10، 25، 50 دلار و 100 دلار پیدا خواهید کرد، بنابراین شما می توانید امتیاز خود را برای چیزی که بزرگ یا پول نقد را به سرعت دریافت کرده اید برای پاداش کوچک صرف کنید – انتخاب شماست.

هنگامی که شما امتیاز کافی برای پاداش انتخاب شده خود دارید، روی آن کلیک کنید. اطلاعات حمل و نقل خود را پر کنید و شما کارت هدیه خود را در پست الکترونیکی در دو تا شش هفته دریافت خواهید کرد.

یک کارت هدیه 10 دلاری برای یک فروشگاه ممکن است برای 1600 امتیاز به همراه داشته باشد در حالی که 10 کارت هدیه 10 دلاری به فروشگاه دیگری برای 1700 امتیاز می رود. با استفاده از معاملاتی که ارزش نقاط شما را به حداکثر برسانید، بیشترین درآمد خود را به دست آورید.

همچنین توجه داشته باشید که مقادیر خاص کارت ممکن است معامله ای بهتر از سایر مبلغ کارت از طرف یک فروشنده باشد. برای مثال، کارت 50 درصدی CVS ممکن است برای هر دلار کمتر از 10 کارت CVS نیاز داشته باشد. چند رقم را خراب کنید و آن معاملات را پیدا کنید.

مشکلات MyPoints :

در حالی که MyPoints یک برنامه عالی است، چیزهای زیادی برای مراقبت وجود دارد.

اگر انتخاب کنید برای دریافت ایمیل های BonusMail، همیشه به پایین هر کدام بروید تا ببینید آیا گزینه ای برای لغو اشتراک از ایمیل های مستقیم از تبلیغ کننده وجود دارد. اگر وجود دارد، آن را برای لغو اشتراک استفاده کنید. این کار هر ایمیل ناخواسته را به صندوق پستی شما میاید جلوگیری میکند . من همچنین توصیه میکنم که جستجوهایی را که به طور مستقیم در وب سایت قرار میگیرند پر کنند. این معمولا طراحی شده است تا به شما یک دسته از محصولات و خدمات را در یک بار به فروش برساند و بدون هیچ زحمتی ارزشمند هستند.

استفاده از MyPoints برای صرفه جویی در هزینه:

در حالی که کارت های هدیه رایگان در حال حاضر معامله بزرگ هستند، راه های مختلفی وجود دارد که شما می توانید آنها را به یک معامله حتی بهتر تبدیل کنید. استفاده از درآمد MyPoints خود :

کارت های هدیه را به عنوان هدیه دریافت کنید
کارت های گاز، کارت های رستوران و کارت های هتل را برای استفاده در تعطیلات بعدی خود دریافت کنید
صندوق خریدار برنامه ریزی شده
مخارج روزمره مانند مواد غذایی و گاز را پوشش دهید

خب در کلام آخر برای خرید گیفت کارت شما می توانید به فروشگاه گیفت کارت بروید و خریدی مطمئن و ارزان داشته باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *