گیفت کارت رایگان بخش سوم

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان

این پست بخش سوم آموزش راه های کسب گیفت کارت رایگان هست در دو مقاله قبلی از 9 روش ، سه روش رو بهتون معرفی کردیم در این مقاله روش چهارم رو بهتون معرفی میکنیم با ما در ادامه مطلب همراه باشید .در انتها نیز نحوه خرید گیفت کارت رو بهتون آموزش میدیم .

4. ثبت نام در Swagbucks

Swagbucks یکی دیگر از برنامه های پاداش آنلاین است که در آن شما می توانید کارت های هدیه برای تکمیل وظایف مانند پاسخ دادن به نظرسنجی، چاپ کوپن، خرید و جستجو در وب کسب کنید.

از Swagbucks برای کسب گیفت کارت رایگان استفاده کنید

Swagbucks چیست؟

Swagbucks یک برنامه پاداش آنلاین است که به شما برای چاپ کوپن، جستجو در وب، تماشای فیلم ها، پاسخ دادن به نظرسنجی ها، خرید و همه چیزهایی که در زمان آنلاین شما انجام می دهید امتیاز می دهد. هنگامی که امتیاز کافی کسب کنید، می توانید آنها را برای کارت های هدیه، سپرده پی پال یا کمک مالی به موسسه خیریه مورد علاقه خود استفاده کنید.

شروع کنید :

برای پیوستن به Swagbucks، به swagbucks.com مراجعه کنید، روی دکمه ثبت نام در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید و روند ثبت نام را تکمیل کنید.

عضویت رایگان است و چند ثانیه ای طول می کشد. شما حتی می توانید برخی از Swag Bucks را در ثبت نام به دست آورید!

شروع به کسب امتیاز

هنگامی که برای اولین بار وارد سایت می شوید، یک دقیقه طول می کشد تا مشخصات بررسی خود را تکمیل کنید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که شما در تمام نظرسنجی هایی که واجد شرایط آنها هستید دعوت می شوید. سپس، زمان صرف وقت برای صرفنظر کردن از سایت خود را در نظر بگیرید و تمام فرصت های کسب درآمد را برای شما در نظر بگیرید.

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت

راه های افزایش کسب امتیاز

از جستجوگر Swagbuck برای انجام تمام جستجوهای وب خود استفاده کنید. امتیازات زمانی که جستجو می کنید از زمان به زمان پاپ آپ می شوند. جمعه ها روزهای بزرگی هستند که در آن شما می توانید جایزه های بزرگتر را برای جستجو های خود کسب کنید
برای شرکت در هر فرصت جدید، روزانه چک کنید. امتیازات پرداخت شده زیاد است و تعهد زمان کم است. حتما به نظرسنجی روزانه پاسخ دهید در حالی که در آن هستید
کوپن Coupons.com خود را از طریق سایت Swag Bucks چاپ کنید و برای هر کوپنی که استفاده میکنید 10 امتیاز کسب کنید

در هنگام جستجوی سایت کدهای Swag Bucks مخفی میباشد. آنها می توانند در هر نقطه از سایت، در صفحه فیس بوک خود یا حتی در توییت ها نشان داده شوند. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در پیدا کردن آنها وجود دارد
اگر شما خرید آنلاین انجام دهید، بررسی کنید که آیا فروشگاه در برنامه پاداش Swag Buck شرکت دارد. اگر آنها را انجام دهید، فقط با کلیک بر روی فروشگاه از Swagbucks، و شما یک تعداد مجموعه ای از امتیاز برای هر دلار صرف شده در اختیار میگیرید. آمازون در این برنامه شرکت می کند، بنابراین مطمئن شوید دستورات آمازون خود را در Swagbucks شروع کنید. این یک راه آسان برای رسیدن به سه امتیاز در هر دلار است.

استفاده از امتیازات :

زمانی که شما به عنوان 450 امتیاز برسید (که شما می توانید یک کارت هدیه 5 دلار آمازون دریافت کنید)، و یا آنها را برای چیزی بزرگ تر ذخیره کنید. پاداش فروشگاه دارای هزاران پاداش برای انتخاب از جمله کارت های هدیه به آمازون، خانه انبار، Lowes و چند ایستگاه گاز است.

بیشتر امتیازات خود را به دست بیاورید

از طریق پیشنهادات در فروشگاه پاداش حرکت کنید و خواهید دید که یک کارت 5 دلار آمازون برای 450 امتیاز بدست می آید، در حالی که کارت آمازون 15 دلار برای 1500 امتیاز می رود. سه کارت 5 دلار را خریداری کنید و 150 امتیاز خود را ذخیره خواهید کرد. این نوع امتیازات در برنامه های پاداش رایج هستند، بنابراین قبل از اینکه پاداش خود را انتخاب کنید، مقایسه خرید انجام دهید.

مشکلات Swagbucks :

Swagbucks یک برنامه پاداش فوق العاده است، اما هر نقطه فرصت برای شما مناسب نیست. از Swagbucks برای کسب امتیاز برای فعالیت هایی که قبلا انجام داده اید (کوپن های چاپ، جستجو در وب و غیره) استفاده کنید و اجازه ندهید که آن را وسوسه انجام کاری که برای شما مناسب نیست بکنید، (صرف زمان برای فعالیت هایی که برای شما اهمیتی ندارد، و غیره).

همیشه اطمینان حاصل کنید که شرایط هر پیشنهادی را که برای ثبت نام به آن نیاز دارید را درک می کنید – به ویژه پیشنهادات آزمایشی رایگان.

از Swagbucks برای صرفه جویی در هزینه استفاده کنید

امتیازات خود را ذخیره کنید سپس آنها را به کارت های هدیه کافی تبدیل کنید تا تمام خرید کریسمس خود را انجام دهید
    خانواده خود را به شام، تماشای فیلم و یا برخی از درمان های دیگر که در بودجه شما نیست، درمان کنید
با تعویض کارت های هدیه گاز، رستوران، هتل و هواپیمایی، برای تعطیلات بعدی برنامه ریزی کنید.

در انتها برای خرید گیفت کارت شما میتوانید از فروشگاه گیفت کارت خریدی ارزان و مطمئن انجام بدهید .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *