گیفت کارت رایگان بخش پایانی

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان بخش پایانی

خب اینم بخش پایانی معرفی نرم افزار های موبایل که باهاشون میتونستیم گیفت کارت رایگان بدست بیاریم . 5 عدد از اپلیکیشن های موبایل باقی مونده بود که در این پست به شما معرفی میکنیم و در آخر یک سایت خوب برای خرید گیفت کارت بهتون معرفی میکنیم .با ما در ادامه مطلب همراه باشید .

1.اپلیکیشن NPolls

نظرات خود را با پاسخ دادن به نظرسنجی ها به اشتراک بگذارید. موضوعات ممکن است شامل سیاست، ورزش، روند اجتماعی، شیوه زندگی، مارک ها و موارد دیگر باشند. شما معمولا با پاسخ دادن به هر نظرسنجی حدود 20 سنت در هر نظرسنجی دریافت میکنید .

پلت فرم: iOS | اندروید

نرم افزار Mobile Rewards
نرم افزار Mobile Rewards

2.نرم افزار Mobile Rewards

برای خدمات رایگان ثبت نام کنید، یک ویدیو یوتیوب تماشا کنید یا یک محصول را در دیوار فیس بوک خود بنویسید. کسب اعتبارات را می توانید از طریق PayPal به صورت نقدی دریافت کنید. از یک لینک ارجاع استفاده کنید و می توانید برای هر دوستی که ثبت نام می کنید، 100 اعتبار بدست آورید، به علاوه 10٪ از درآمد دوستانتان را که در نرم افزار فعالیت میکنند را بدست بیاورید همچنان میتوانید پول دریافتی از پی پال را برای گرفتن گیفت کارت استفاده کنید .

اپلیکیشن JunoWallet
اپلیکیشن JunoWallet

3. اپلیکیشن JunoWallet

بازی کردن، تماشای فیلم ها، نظرسنجی کامل و دعوت از دوستان خود برای پیوستن به JunoWallet کارهایی هست که میتوانید در این نرم افزار انجام بدید و از این طریق امتیاز بگیرید . پاداش های مختلف از طریق Invites (3 سطح) که می تواند به عنوان کارت هدیه برای بازی ها، پیتزا، قهوه، بلیط های فیلم و غیره به ارمغان بیاورید.

اپلیکیشن Earn Money
اپلیکیشن Earn Money

4. اپلیکیشن Earn Money

دانلود برنامه های رایگان یا پولی، ثبت نام در وب سایت های رایگان و یا پولی و یا تماشای تبلیغات کارهایی هست که موجب کسب امتیاز می شود که می توانید نگه دارید و تبدیل به پول نقد کنید دریافت توسط PayPal انجام می شود.

پلت فرم: آندروید

نرم افزار Thumbspeak
نرم افزار Thumbspeak

5.نرم افزار Thumbspeak

سوالات را در نظرسنجی ها پاسخ دهید و برای نظرتان پول دریافت کنید. از طریق PayPal پول خود را دریافت کنید یا پول نقد خود را به صورت کارت های هدیه دریافت کنید.

پلت فرم: iOS

در آخر برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت بروید و خرید کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *