گیفت کارت رایگان بخش پنجم

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت

در این که پست پنجمین بخش آموزش راه های بدست آوردن گیفت کارت رایگان است را که در سه پست قبلی از 9 روش ، پنج روش رو بهتون معرفی کردیم در این مقاله روش شش و هفتم رو بهتون معرفی میکنیم با ما در ادامه مطلب همراه باشید .در انتها نیز نحوه خرید گیفت کارت رو بهتون آموزش میدیم .

گیفت کارت
گیفت کارت

6.امتحان رانندگی ماشین :

اغلب نمایندگی ها برای مشتریان خود که در تست رانندگی شرکت میکنند کارت هدیه رایگان بهشون اهدا می شود که این در خارج کشور معتبر هست و به درد ما نمیخورد .

7. گیفت کارت با کارت های اعتباری پرداخت :

اگر شما ماهانه هزینه های خود را با کارت های اعتباری پرداخت میکنید یا روزانه کارت اعتباری خود را شارژ میکنید این راهی سریع برای بدست آوردن گیفت کارت رایگان هست .

کجا و چگونه می توان کارت های اعتباری را دریافت کرد :

گرفتن کارت اعتباری به شما امکان می دهد با استفاده از کارت به جای پول نقد یا چک پرداخت کنید. کارت های اعتباری به سادگی کارت های مربوط به یک صندوق دارایی های موجود (پول در حساب خودتون هست و بالانس آن را بر روی کارت اعتباری بارگذاری شده است).

این کارت ها مفید هستند، زیرا برخلاف کارت های credit ، آنها تنها به شما اجازه می دهند پولی را که در واقع دارید صرف کنید. علاوه بر این، کارتهای debit صرفه جویی در پرداخت را آسان می کنند .

اگر به یک کارت اعتباری نیاز دارید، روش های متعددی وجود دارد که می توانید انجام دهید. بیایید جوانب مثبت و منفی هر گزینه زیر را بررسی کنیم.

دریافت کارت اعتباری از بانک :

کارت های اعتباری بانکی کارت های اعتباری سنتی هستند. گرفتن یکی معمولا به همان اندازه ساده است که باز کردن یک حساب چک و اجازه دادن به بانک می داند که شما یک کارت نقدی را در یک زمان در جریان فرآیند بازپرداخت حساب می خواهید. در بعضی موارد، شما می توانید یکی را دریافت کنید یا نه.

کارت بدهی شما با وجوه در حساب شما مرتبط است. این بدان معناست که شما فقط می توانید صرفه جویی کنید. تلاش برای صرف بیشتر منجر به کاهش کارت شما خواهد شد، یا (اگر بسته به بانک شما و هر گزینه ای که در هنگام باز کردن حساب انتخاب کردید، ممکن است «وام» را بدهند یا آن را از یک حساب پس انداز پیوسته انتقال دهید. با این وجود، اگر هر بار هزینه های پرداخت اضافه را پرداخت کنید، می توانید آن را گران کنید.)

کارت های اعتباری ممکن است از طریق پست دریافت کنید، زیرا آنها باید با اطلاعات حساب شما چاپ شده و سفارشی شوند، اما برخی بانک ها و اتحادیه های اعتباری دارای چاپگر در محل هستند.

هنگامی که کارت بدهی خود را دریافت می کنید، می توانید آن را مانند یک کارت اعتباری استفاده کنید. تنها با چند استثنا، هیچ کس نگران این نیست که کارت شما یک کارت بدهی یا کارت اعتباری است. کارت های اعتباری نیز می توانند برای دریافت پول نقد در دستگاه های خودپرداز (ATM) استفاده شوند.
یک کارت اعتباری پیش پرداخت دریافت کنید.

شما لزوما نیاز به دریافت یک کارت بدهی از یک بانک ندارید.

گیفت کارت

کارت های اعتباری پیش پرداخت در دسترس هستند، و آنها از پولی که شما “شارژ” شده اند بر روی کارت به جای طراحی از حساب بانکی خود را. برخی از کارت ها را می توان دوباره بارگذاری کرد، در حالی که دیگران تنها به شما اجازه می دهند مقدار ذخیره شده کارت را صرف کرده و سپس آن را انجام دهید. کارت های اعتباری پیش پرداخت به طور فزاینده ای جایگزین استفاده از حساب های بانکی می شوند (برای افرادی که نمی توانند حساب بانکی دریافت کنند). شما می توانید این کارت های اعتباری آنلاین را در خرده فروشی ها دریافت کنید.

در حالی که کارت های پیش پرداخت کارت نقدی می توانند بعضی از وظایف بانکی را جایگزین کنند، آنها برای هزینه های هنگفت مشهورند. مهم است که تمام کارت های موجود را بررسی کرده و انتخاب کنید .
دریافت کارت بدهی آنلاین

کارت های اعتباری پیش پرداخت می توانند به صورت آنلاین خریداری شوند. وب سایت های متعدد ارائه کارت های با ارزش های مختلف و با ویژگی های مختلف. پس از خرید یک کارت، به شما ارسال خواهد شد. در اکثر موارد این کارتها نیاز به ارائه اطلاعات شخصی (مانند شماره امنیت اجتماعی، آدرس پستی معتبر و سایر جزئیات) دارند تا هویت شما تأیید شود. شما اغلب می توانید این کارت ها را با انتقال پول از حساب بانکی خود، پرداخت پول نقد در مکان های خاص و یا پرداخت مستقیم خود به کارت، دوباره بارگیری کنید.
کارت های اعتباری از فروشگاه ها

اگر نمیخواهید سفارش آنلاین بگیرید، می توانید کارتهای اعتباری پیش پرداخت را در فروشگاه ها دریافت کنید. کارت های فروشگاه ممکن است شما استفاده نکنید چون اطلاعات شخصی خود را ارائه دهید، بنابراین آنها به عنوان هدیه و جوایز کار می کنند – فردی که در نهایت از کارت استفاده می کند، هنگام خرید کارت نمی بایست حضور داشته باشد. آنها همچنین برای شرایطی هستند که شما می خواهید ناشناس باقی بمانید (برای جلوگیری از سرقت هویت، شماره کارت های سرقت شده، و یا بانک خود با دانستن وقت و جایی که شما پول می گیرید). شما می توانید کارت های اعتباری برای فروش در فروشگاه های راحت، فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های بزرگ را پیدا کنید.

توجه داشته باشید که کارت های debit از فروشگاه ها اغلب هزینه های پایین تر را دارند. مگر اینکه یک کارت اعتباری دریافت کنید که با حساب بانکی شما مرتبط است یا از طریق سپرده مستقیم تأمین مالی می شود، ممکن است بتوانید این کارت ها را برای مدت طولانی صرف کنید.
کارت های اعتباری برای نوجوانان

اگر شما یک نوجوان (یا فرزند شما) هستید و می خواهید کارت بدهی دریافت کنید، چند گزینه دارید. کارت های اعتباری از فروشگاه ها ساده ترین کارت برای دریافت هستند، اما ممکن است بهترین گزینه شما با توجه به هزینه های مربوطه باشد. شما همچنین می توانید یک کارت سنتی از یک بانک یا اتحادیه اعتباری دریافت کنید. برخی از بانک ها کارت های بدهی را به نوجوانان ارائه می دهند تا زمانی که یک مالک بالغ در حساب حسابرسی وجود داشته باشد. به عنوان مثال، حساب بررسی نوجوان Teen Wells Fargo اجازه می دهد تا نوجوانان شروع به استفاده از حساب چک در اوایل 13 سالگی کنند .
پاداش نقدی کارت

به طور فزاینده ای دشوار است برای دریافت کارت های debit با پاداش. همانطور که قوانین در دنیای بانکی تغییر کرده است، هنگامی که با کارت اعتباری پرداخت می کنید، برای بانک ها سودآور نیست (در نتیجه آنها نمیتوانند همان پاداشهایی را که می توانند هنگام پرداخت با کارت اعتباری ارائه دهند ارائه دهند). اگر می خواهید بهترین پاداش ها را از آنجا دریافت کنید، باید از کارت اعتباری استفاده کنید. با این حال، هنوز تعداد زیادی کارت های نقدی وجود دارد که پاداش را ارائه می دهند .

این آموزش ترجمه شده است شاید اصلا در کشور ما بدردتون نخوره  و فقط جهت اطلاع این آموزش رو گذاشتیم

در آخر برای خرید گیفت کارت شما میتوانید از فروشگاه گیفت کارت خریدی ارزان و مطمئن انجام دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *