گیفت کارت رایگان بخش چهارم

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت

این پست بخش چهارم آموزش راه های کسب گیفت کارت رایگان هست در دو مقاله قبلی از 9 روش ، چهار روش رو بهتون معرفی کردیم در این مقاله روش پنجم رو بهتون معرفی میکنیم با ما در ادامه مطلب همراه باشید .در انتها نیز نحوه خرید گیفت کارت رو بهتون آموزش میدیم .

5. پاسخ دادن به نظرسنجی ها

با عضویت در نظرسنجی آنلاین، در زمان آزاد خود، عضو سایت Harris Poll Online شوید و نظرات خود را به کارت هدیه رایگان تبدیل کنید.

چگونگی شرکت در نظرسنجی آنلاین:

روند بررسی پرداخت شده نسبتا ساده است. شما با یک سایت نظرسنجی پرداخت می کنید و یک نمایه عضو را تکمیل می کنید. سپس، هر زمان که آنها یک نظرسنجی را که با مشخصات شما مطابقت دارد، هر روز به شما یک ایمیل ارسال می کنند. یک دعوت نامه الکترونیکی معمولی شامل برآوردی از زمان انجام بررسی برای انجام دادن، تعیین نحوه جبران شما برای زمان (اگر شما واجد شرایط)، و ارائه یک لینک به نظرسنجی.

انتظار می رود به طور متوسط ​​15-20 دقیقه در هر نظرسنجی طول بکشد.
پرداخت برای نظرسنجی:

پرداخت برای نظرسنجی ها می تواند به طور گسترده ای از سایت به سایت و از نظرسنجی تا نظرسنجی متفاوت باشد. انتظار می رود که یکی از سه راه جبران شود: با پول نقد (در هر نقطه از 1 دلار تا 50 دلار در هر نظرسنجی)، با امتیازاتی که می تواند برای جوایز و یا با یورشی های قرعه کشی بازخرید شود. در بعضی موارد ممکن است با استفاده از محصولات جدید برای نظرسنجی سعی کنید.

یک نوع پاداش خاصی که می خواهید دریافت کنید (کارت های هدیه آمازون، سپرده های پی پال، پول نقد)، و غیره؟ از ابزار SurveyPolice Pick-a-Perk برای بررسی شرکت هایی که پاداش را دنبال می کنند استفاده کنید.

گیفت کارت
گیفت کارت

چگونه از کلاهبرداریهای نظرسنجی جلوگیری کنیم:

در حالی که بسیاری از سایت های نظرسنجی معتبر در وب وجود دارد، سایت های زیادی وجود دارند که نمی توان به آن اعتماد داشته باشید. اجتناب از هر گونه سایت نظرسنجی که:

نیاز به پرداخت هزینه عضویت دارید
تضمین درآمد شما مشخص نیست
مشخص نیست که چگونه برای مشارکت شما پاداش داده می شود
درخواست اطلاعات شخصی بیش از حد – شما نباید شماره امنیت اجتماعی، شماره کارت اعتباری یا اطلاعات حساب بانکی خود را به سایت بدهید.

اطلاعات عضو را به اشخاص ثالث فروخته می شود.

پیدا کردن شرکت های نظرسنجی قابل اعتماد:

در حالی که یک جستجو ساده ساده برای “نظرسنجی قابل اعتماد” فرصت های فراوانی به دست خواهد آورد، لزوما فرصت های قابل قبولی را به نمایش نمی گذارد. و از تجربه کسانی که قبلا در این نظرسنجی ها شرکت کرده اند استفاده کنید.

 SurveyPolice – این وب سایت به بررسی کنندگان اجازه می دهد تا سایت های نظرسنجی را در مقیاس وسیعی از معیارهای سرعت پرداخت، قابلیت اطمینان وب سایت (در هنگام بررسی ها سقوط نکنند)، کیفیت خدمات مشتری، شیوه های استخدام، پیروی از استانداردهای حفظ حریم خصوصی و غیره. سپس از این اطلاعات برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کند و 10 سایت برتر را در صفحه اصلی خود قرار می دهد. SurveyPolice همچنین به کاربران اجازه می دهد شکایات را در برابر سایت های بررسی انجام دهند و تلاش کنند تا آنها را پیدا کنند

نکاتی برای افزایش درآمد نظرسنجی شما:

1. برای چندین سایت نظر سنجی ثبت نام کنید تا شانس خود را برای دریافت امتیاز افزایش دهید.
2. پاسخ سریع به دعوت نامه های نظرسنجی – نظرسنجی ها محدود و معمولا سریع پر می شوند
3. مشخصات خود را به روز نگه دارید. این برای تعیین اینکه کدامیک از نظر سنجی ها برای شما واجد شرایط است استفاده می شود.

در آخر برای خرید گیفت کارت شما میتوانید از فروشگاه گیفت کارت خریدی ارزان و مطمئن انجام بدهید .

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *