گیفت کارت رایگان

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان

خب برای امروز یه چند تا دیگه از اپلیکیشن های موبایل که از طریق اونها میتونید گیفت کارت تهیه کنید البته به صورت رایگان را بهتون معرفی میکنیم و در آخر یه سایت خوب برای خرید گیفت کارت رو بهتون معرفی میکنیم در ادامه مطلب با ما باشید .

گیفت کارت

9. اپلیکیشن ESPN Streak For The Cash

چه کاری انجام دهید: فکر می کنید تیم ورزشی خود را می شناسید ؟ پس پیش بینی های خود را برای هر بازی نام ببرید و مطمئن شوید که طولانی ترین دوره پیروزی ماه را دریافت خواهید کرد. کار سخت تر اینه که شما باید برای 10 ورزش مختلف تماس بگیرید و رشته خود را حفظ کنید.

آنچه دریافت می کنید: طولانی ترین رشته پیروزی برای یک تیم یا یک بازیکن، یک جایزه بزرگ ماهانه تا 50،000 دلار برنده خواهید شد.

پلت فرم: iOS | اندروید

اپلیکیشن Phewtick
اپلیکیشن Phewtick

10.اپلیکیشن Phewtick

چه کاری باید بکنید: Phewtick را در تلفن خود دریافت کنید، با کسی ملاقات کنید، یک کد QR و voila را اسکن کنید، فقط برای ملاقات با افراد پول پرداخت می شود.

چیزی که دریافت می کنید: امتیازاتی را که بدست بیاورید می توانید به پول نقد تبدیل کنید یا به یونیسف یا صلیب سرخ کمک کنید.

پلت فرم: iOS | اندروید

برنامه های بیشتر!

 

نرم افزار Cash King
نرم افزار Cash King

11. نرم افزار Cash King

شما با این اپلیکیشن برای دانلود و آزمایش برنامه های رایگان (از جمله بازی های جدید)، تماشای فیلم ها یا تکمیل نظرسنجی، پول می گیرید.

از طریق PayPal میتوانید پول خود را دریافت کنید یا کارتهای هدیه Amazon.com را دریافت کنید.

پلت فرم: آندروید

اپلیکیشن Get Paid to Play
اپلیکیشن Get Paid to Play

12. اپلیکیشن Get Paid to Play

با این نرم افزار موبایل شما با تماشای برخی از تبلیغات ویدئویی، دانلود و بازی برخی از بازی های جدید، و ثبت نام در وب سایت ها برای خود امتیاز کسب کنید و پول دریافت کنید . شما می توانید دریافتی خود یا همون پول خود را از PayPal برداشت کنید .

پلت فرم: آندروید

خرید گیفت کارت

خب این هم مقاله امروز که به پایان رسید در مقاله بعدی مبحث اپلیکیشن های موبایل دیگه بسته میشه .

در انتها برای خرید گیفت کارت شما عزیزان می توانید از فروشگاه گیفت کارت ما دیدن فرمایید و هر نوع گیفت کارتی که نیاز دارید با قیمت ارزان و مطمئن خریداری کنید . این فروشگاه پشتیبانی قوی دارد و در صورت مشکل شما میتوانید با پشتیبانی سایت مذکور تماس بگیرید .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *