گیفت کارت های مایکروسافت (بخش اول)

گیفت کارت ایکس باکس
گیفت کارت ایکس باکس

گیفت کارت های مایکروسافت (بخش اول)

در این پست می خواهیم در ابتدا گیفت کارت های ارائه شده توسط مایکروسافت را بهتون معرفی کنیم همچنین کارایایی هر گیفت کارت ، همچنین گیفت کارت ایکس باکس را معرفی کرده و نحوه خرید این گیفت کارت را بهتون شرح میدیم لطفا در ادامه مطلب با ما همراه باشید امیدوارم مطلب برای شما مفید واقع بشود.

مایکروسافت کارت های هدیه و کدهای پیش پرداخت را برای خدمات مختلف ارائه می دهد. این صفحه شامل انواع کدهای پیش پرداخت شده و کارت های هدیه ای است که می توانید برای خرید محتوای مرتبط با ایکس باکس، انواع محتوایی که کدها می توانند خریداری کنند، و نحوه کد گذاری هر نوع کد پیش پرداخت بر حساب مایکروسافت شما را پوشش می دهد.

خرید گیفت کارت
کارت هدیه ایکس باکس


چه می توانم با یک کارت هدیه Xbox ،خرید کنم؟

کارت های هدیه ایکس باکس یک راه عالی برای دریافت آخرین بازی ها و سرگرمی ها از فروشگاه Xbox است. هنگامی که گیفت کارت ایکس باکس خود را به حساب مایکروسافت خود وارد کنید، از آن برای خرید آخرین بازی ها، بسته های نقشه، فیلم ها، تلویزیون، موسیقی، برنامه ها و موارد دیگر از هر فروشگاه آنلاین مایکروسافت ، از جمله فروشگاه های Windows و Windows Phone میتوانید استفاده کنید.

نکات مهم :

 شما نمیتوانید از کارت هدیه Xbox برای خرید یک اشتراک Xbox Live Gold یا سایر خدمات اشتراک به طور مستقیم استفاده کنید.

 شما نمی توانید کارت هدیه Xbox را برای خرید محتویات Xbox 360 Marketplace یا Xbox 360 در Xbox One خریداری کنید.

 وقتی یک کارت هدیه ایکس باکس خریداری می کنید، مطمئن شوید که ارز مورد استفاده شما با ارز مربوط به حساب صورتحساب گیرنده مرتبط است. در غیر این صورت، گیرنده قادر به استفاده از کارت هدیه نخواهد بود.اگر یک کارت هدیه ایکس باکس در کشوری که با کشور مرتبط با حساب صورت حساب شما مطابقت ندارد، استفاده کنید، نمی توانید از این وجوه استفاده کنید.

پس از وارد کردن کارت هدایای ایکس باکس، وجه شما در حساب مایکروسافت قابل انتقال نیست.
شما نمی توانید از حساب های مایکروسافت برای خرید کالاهای فیزیکی از فروشگاه های آنلاین استفاده کنید.

خب برای خرید مطمئن گیفت کارت ایکس باکس شما می توانید به فروشگاه گیفت کارت بروید و در آنجا این گیفت کارت رو به صورت مطمئن و ارزان خرید نمایید .

نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس در مطلب بعدی گفته خواهد شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *