گیفت کارت های مایکروسافت بخش سوم

کد پرداخت ایکس باکس لایو
گیفت کارت مایکروسافت

امروز در این مطلب میخاهیم در مورد اکانت های Xbox Live Gold توضیحاتی ارائه بدیم و همچنین نحوه خرید گیفت کارت های مختلف مثل گیفت کارت ایکس باکس را بهتون معرفی کنیم با ما در ادامه مطلب همراه باشید امیدوارم مطلب براتون مفید واقع بشود .

چگونه یک اکانت آزمایشی Xbox Live Gold را بگیریم ؟

با اشتراک موقت Xbox Live Gold شما میتوانید امکانات و ویژیگی های اکانت کامل Xbox Live Gold را داشته باشید از جمله بازی های آنلاین چند نفره .

نکته : شما اگر قبلا یک اکانت Xbox Live Gold داشته اید دیگر نمی توانید اکانت آزمایشی Xbox Live Gold را تهیه کنید و باید این اکانت را خریداری نمایید .

کدهای پرداخت برای اکانتهای آزمایشی Xbox Live Gold شامل بازی یا بسته نرم افزاری کنسول است

برخی از بازی ها یا بسته نرم افزاری های کنسول ممکن است یک کد پرداخت برای یک اشتراک آزمایشی Xbox Live Gold برای دو یا سه یا 14 روز بدهد .

این اشتراک آزمایشی به محض اینکه گیفت کارت را فعال کنید شروع می شود .

گیفت کارت ایکس باکس لایو
گیفت کارت ایکس باکس لایو

محدودیت های زیر برای اکانت های آزمایشی Xbox Live Gold برای بازی ها و بسته های نرم افزاری کنسول میباشد :

 اگر شما اشتراک اصلی Xbox Live Gold را قبلا خریده باشید ، نمیتوانید اشتراک آزمایشی Xbox Live Gold از بازیها یا بسته های کنسول را برای تمدید دوره اشتراک خود استفاده کنید. با این وجود، می توانید کد پرداخت را بعد از اینکه اشتراک فعلی پرداخت خود منقضی می شود، استفاده کنید.
کدهای پرداخت برای اشتراک آزمایشی Xbox Live Gold فقط در بازی ها و بسته های نرم افزاری مورد استفاده قرار می گیرند.
شما با این نوع اکانت Xbox Live Gold نمیتوانید بازیهای با طلا را برای ایکس باکس 360 به دست آورید.
شما نمیتوانید کدهای پیش پرداخت را برای اشتراکهای آزمایشی Xbox Live Gold از بازیها یا بسته های کنسول پک کنید. این بدان معنی است که شما نمیتوانید دوره آزمایشی دیگری را قبل از اینکه دوره آزمایشی فعلی شما به پایان رسید، شروع کنید. با این حال، شما می توانید اشتراک جدید پرداخت Xbox Live Gold خریداری کنید و اشتراک را در هر زمان در طول دوره آزمایشی شروع کنید.
اگر در حال حاضر اشتراک اشتراک Xbox Live Gold را پرداخت نکرده باشید، هیچ محدودیتی برای تعداد دفعاتی که می توانید از این نوع از اکانت آزمایشی Xbox Live Gold استفاده کنید وجود ندارد.

برای خرید گیفت کارت های مختلف شما میتوانید از فروشگاه گیفت کارت خرید کنید . خریدی ارزان و مطمئن را با ما تجربه کنید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *