گیفت کارت Game Stop

گیفت کارت Game Stop
گیفت کارت Game Stop

در این پست ما به معرفی یکی دیگر از گیفت کارت ها میپردازیم . گیفت کارت Game Stop ، یک گیفت کارت هست که بیشتر برای گیمرها کاربرد دارید در ادامه مطلب توضیحاتی در مورد این گیفت کارت داده ایم . با ما همراه باشید .

گیفت کارت

هدیه ای از بازی ها بگیرید

GameStop Corp یک شرکت جهانی است که بازی ویدیویی چندکاره، لوازم الکترونیکی مصرفی و خدمات بی سیم ارائه میدهد. GameStop دارای بیش از 7،600 فروشگاه در سراسر جهان است. شبکه محصولات مصرفی این شرکت همچنین شامل www.GameStop.com و ThinkGeek به آدرس www.ThinkGeek.com است.

خرید گیفت کارت
گیفت خرید گیفت کارت
شرایط و ضوابط استفاده از این گیفت کارت :

این کارت هدیه فقط برای خرید کالاها در ایالات متحده در GameStop، ThinkGeek، EBGames، Babbage، EBX و فروشگاه Planet X و در GameStop.com و ThinkGeek.com قابل پرداخت است. کارت هیچ وقت منقضی نمیشود به جز مواردی که در قانون آمده است. ممکن است پول گیفت کارت به صورت نقد بازگردانده نشود یا به عنوان پرداخت در هر حساب کاربری اعمال نشود و در صورت از دست رفتن یا ربودن گیفت کارت جایگزین نشود. مسئولیت استفاده غیر مجاز را با ما نیست . این کارت یک کارت اعتباری نیست و هیچ ضمانتی ندارد، ضمانتی در کار نیست . این کارت توسط مجوز بازاریابی Control Services، Inc. (یک شرکت ویرجینیا) صادر شده است و تنها نشان دهنده تعهد این شرایط در هر زمان است. استفاده یا پذیرش این کارت، پذیرش این شرایط و ضوابط است. برای به دست آوردن میزان اعتبار کارت خود، با شماره 1-888-818-2915 تماس بگیرید. خرید کارت های هدیه هرگز به مجموع های تبلیغاتی (به عنوان مثال 10 دلار از 30 دلار) حساب نمی شود. برای استفاده از این تبلیغات، مشتری باید کالا را خریداری کند. خرید کارت های هدیه PowerUp امتیاز پاداش یا امتیازات Geek نمی شود. GameStop یک خانواده از مارک های خرده فروشی تخصصی است که محبوب ترین فن آوری های ارزان قیمت و ساده را می سازد.

خرید گیفت کارت

در نهایت برای خرید گیفت کارت در ایران میتوانید از فروشگاه گیفت کارت ما خریدی ارزان و مطمئن داشته باشید .تمامی گیفت کارت های مورد نیاز شما در مقدار های مختلف در فروشگاه ما ارائه میشود که دارای پشتیبانی قوی می باشد .

امیداورم این مطلب برای شما مفید باشد . لطفا در نظرات سایت شرکت کنید و از ما حمایت کنید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *