9 روش برای بدست آوردن گیفت کارت رایگان (بخش اول)

گیفت کارت رایگان
گیفت کارت رایگان

از امروز به بعد به ترتیب نه روش دریافت گیفت کارت رایگان رو بهتون آموزش میدیم البته این ها فقط ترجمه شدن و تست نشدن و در آخر هم نحوه خرید ارزان و مطمئن گیفت کارت را به شما معرفی میکنیم . با ما در ادامه مطلب همراه باشید .

  1. پول نقد در شبکه های اجتماعی هست :

شبکه های اجتماعی با برنامه هایی که دارن بسیار پرببیننده و داغ داغ هستند. برای مثال توییتر ، با شرکت در مسابقات توییتر شانس بیشتری در برنده شدن جوایز داشته باشید.

چگونه می توان برنده کارت های هدیه (و جوایز دیگر) از طرف مسابقات توییتر شد ؟
مسابقات توییتر: چگونگی شرکت در مسابقات و برنده شدن
همه چیزهایی که باید بدانید برای شروع پیروزی در مسابقات توییتر.

به هر حال، مسابقات توییتر چه هستند؟

مسابقات توییتر ممکن است کاملا سرگرم کننده باشند که همراه با دوستان شما و گفتگو بزرگ در مورد برخی از غذاهای جالب توجه به اشتراک بگذارند اما اگر دوست دارید جوایز را بدست آورید بسیار سرگرم کننده خواهد بود. به هر حال، آنها چه هستند؟

یک مسابقه توییتر یک مکالمه معتبر میزبانی شده در توییتر است. مسابقات معمولا توسط یک شرکت که در تلاش برای کسب اطلاعات از طریق محصولات خود با به اشتراک گذاری اطلاعات که مصرف کنندگان در مورد محصول میگذارند هست برگزار میشود.

و اغلب جوایز در این مسابقات هست – گاهی اوقات جوایز واقعا عالی به شرکت کنندگان خود می دهند.

مسابقات توییتر معمولا این کار را انجام می دهند: حامی مالی زمان خاصی برای شروع گفتگو در توییتر می گذارد. شما می توانید با استفاده از هشتگ ها به دنبال سوالاتی بگردید و پاسخ دهید و نظرها را به اشتراک بگذارید.

یک مسابقه معمولی توییتر یک ساعت یا دو ساعت طول میکشد. در سراسر مسابقه ، جوایز به افرادی که توییت های مربوطه را با استفاده از هشتک های تعیین شده ارسال می کنند، اهدا می شود.
چرا شرکت های توئیتر را میزبان میکنند؟

گیفت کارت رایگان


مسابقات توییتر مزایای زیادی برای شرکت ها دارند. بعضی از نمونه ها عبارتند از:

بسیاری از افراد جدید از حساب توییتر خود پیروی می کنند.
مسابقات توییتر برای محصولات میزبان buzz ایجاد می کنند.
آنها بیشتر در مورد مشتریان بالقوه خود می آموزند.
مسابقات توییتر می توانند ارتباط خود را با مشتریان خود ایجاد کنند و احساسات خوبی داشته باشند که به خوبی فراتر از مسابقات است.
میزبان می توانند پیام های مسابقاتی را با تبلیغاتی که پیروان مسابقات مشتاق آن را خوانده اند، در میان بگذارند.

همه این ها معمولا هزینه جوایز را بیش از این ارزشمند می سازد.
چه باید بکنید برای پیوستن به یک مسابقات توییتر؟

گیفت کارت
گیفت کارت

مسابقات توییتر رایگان هستند و همه شما با یک کامپیوتر با اتصال به اینترنت و یک حساب کاربری توییتر رایگان می توانید در آن شرکت کنید. با استفاده از یک کلاینت توییتر مانند Tweetdeck، با تنظیم یک ستون که هشتگ را دنبال می کند، می توانید از مکالمه پیروی کنید.

اگر چه شما ممکن است به RSVP دعوت شوید، ثبت نام به طور کلی مورد نیاز نمی باشد و شما می توانید در هر زمان با ارسال توییت با تاخیر تعیین شده تعیین کنید.
مزایای مسابقات توییتر برای طرفداران :

در حالی که شما معمولا جوایز بزرگ مانند اتومبیل یا خانه ها را در مسابقات توییتر پیدا نمی کنید،اما حامیان معمولا جوایزی را ارائه می دهند که به طرفدارانشان دیداری دوباره به خود ایجاد کنند. کارت نقدی، گیفت کارت، هتل رایگان و محصولات لازم برای والدین فقط چند جایزه است که تا به حال دیده ام. بسیاری از مسابقات توییتر، بسیاری از جوایز را ارائه می دهند و شما اغلب چندین نفر دیگر را پیدا خواهید کرد. این بدان معنی است که اغلب اوقات شانس خوب برای برنده شدن جوایز واقعا مفید می باشد.

گیفت کارت


و بگذارید آن را ببینیم مسابقات توییتر سرگرم کننده هستند!
چگونه شما می توانید مسابقات توییتر را پیدا کنید؟

می خواهم دست خود را در پیوستن به یک مسابقه توییتر امتحان کنید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ در اینجا چند ایده برای پیدا کردن مسابقات توییتر وجود دارد:

    شرکت های مورد علاقه خود را در توییتر دنبال کنید تا ببینید که آیا مسابقات توییتر را اعلام می کنند.
افرادی را در توییتر دنبال کنید که درمورد مسابقات توییتر بیشتر توییت میکنند
ثبت نام برای اطلاعیه های ایمیل از شرکت های مورد علاقه خود را که شرکت های مکرر توییتر را نگه می دارد.
یک جستجو Google برای طرفداران Twitter انجام دهید.

چند وبسایت وجود دارد که تقویمهای Twitter Party را دارند. در اینجا چند مورد وجود دارد:
Mommy Blog Expert Twitter Party Calendar
Kathy’s Calm to Chaos Twitter Party Calendar
Run a Google search for more

چگونه می توانید شانس های شما را با مسابقات توییتر بهبود بخشید؟

مطمئن باشید که در مورد اینکه چگونه مسابقه توییتر کار می کند، اگر ممکن است قبل از زمان شروع، بخوانید. توجه داشته باشید که همه چیز را باید انجام دهید تا واجد شرایط برای پیروزی باشد، مانند دنبال کردن حساب توییتر اسپانسر یا استفاده از یک هشتگ خاص.
حتما از هشتگEXACT استفاده کنید که اسپانسر مشخص می کند. مسابقات توییتر معمولا برای یک دوره زمانی خاص، معمولا یک ساعت طول می کشد. سعی کنید آن را از ابتدا تا انتها داشته باشید تا تعداد نوشته هایی که می توانید ایجاد کنید بیشتر باشد.
اطمینان حاصل کنید که پست های ساخته شده توسط حامی مالی و پست های ساخته شده با استفاده از هشتگ ها، مسابقه توییتر را دنبال کند. معمولا یک برگه در مرورگر اینترنت من باز می شود تا صفحه تویتر اسپانسر و یک جستجوی اختصاص یافته در توییتدک برای هشتگ ایجاد شود. این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که هر پست و هر فرصتی را برای پیروزی می گیرید.

اطمینان حاصل کنید که به دقت دستورالعمل های اسپانسر را پیروی کنید. اگر شما نیاز به پاسخ به سوالات دارید یا نظر خود را وارد کنید، مطمئن شوید پست های شما مناسب و مفید هستند.

در آخر برای خرید گیفت کارت شما میتوانید از سایت فروشگاه گیفت کارت خریدی مطمئن و ارزان داشته باشید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *