CashCrate یا PrizeRebel کدام بهترین است؟

CashCrate یا PrizeRebel کدام بهترین است؟
CashCrate یا PrizeRebel کدام بهترین است؟

خب در این بخش ما در دو قسمت دو سایت درآمد زایی از اینترنت یعتی PrizeRebel و CashCrate  را باهم مقایسه میکنیم که به وسیله این سایت ها میتوانید گیفت کارت به دست بیاورید یا با پولی که به پی پال شما میریزن گیفت کارت خریداری کنید با ما در ادامه مطلب همراه باشید .

گیفت کارت رایگان

خب انگار تصمیم گرفتید بیشتر وقت خود را به صورت عاقلانه مصرف کنید و کسب پول آنلاین را شروع کنید.

عالی است! اما اکنون شما احتمالا متوجه شده اید که تعداد زیادی از وب سایت های خارجی وجود دارد که قول می دهد که شما بتوانید پول نقد خود را برای پرداخت صورتحساب خود به دست آورید.

تعداد زیادی از این سایت ها وجود دارد که انتخاب مناسب برای شما فوق العاده دشوار است.
خوشبختانه، ما به دو سایت برتر در اینترنت نگاه کردیم تا بتوانیم بهترین ها را برای شما انتخاب کنیم.

اگر به دنبال جایی باشید که بتوانید آنلاین پول کسب کنید، PrizeRebel جای خوبی برای شروع است. این سایت تحقیقاتی پیشرو در اینترنت با بیش از 6.4 میلیون عضو است. از آنجایی که در سال 2007 آغاز شده است، بیش از 9 میلیون دلار پاداش پرداخت کرده است.

PrizeRebel تعداد زیادی از راه های کسب درآمد آنلاین را ارائه می دهد. این انعطاف پذیری به این معنی است که شما می توانید وقت آزاد خود را به کارت نقدی یا گیفت کارت تبدیل کنید که می توانید از آن استفاده کنید.

اگر به پول اضافی برای پرداخت صورتحساب خود نیاز دارید یا فقط به دنبال راهی برای صرفه جویی در چیزهایی است که شما به طور مرتب خرید میکنید، PrizeRebel جایی مناسب برای این کار است.


با PrizeRebel پاداش بگیرید؟

PrizeRebel به شما طیف گسترده ای از راه های کسب درآمد آنلاین ارائه می دهد. شما می توانید نظرسنجی ها، وظایف، و یا تماشای فیلم های مختلف برای به دست آوردن تعداد مختلف امتیاز را انجام دهید.

این کارها به امتیازات شما می افزاید و می تواند در برابر پول نقد یا کارت های هدیه استفاده شود.

PrizeRebel همچنین دارای مزایا و معایب بسیار جالبی است که شما می توانید جوایز زیادی مانند سفر و تعطیلات و حتی مبلغ هنگفتی از پول نقد دریافت کنید.

چه نوع پاداش را می توانید با PrizeRebel کسب کنید؟

سایت PrizeRebel
سایت PrizeRebel

با PrizeRebel، شما می توانید همه چیز را از $ 2 گیفت کارت آمازون تا 500 دلار در اعتبار پی پال کسب درآمد.

PrizeRebel همچنین اعتبار فوری برای اعضای Silver + را ارائه می دهد – به این معنی است که شما مجبور نیستید برای گرفتن پاداش ها مانند دیگر سایت ها صبر کنید.

PrizeRebel همچنین حداقل پرداخت پاداش تنها 5 دلار است. سایر سایت های نظرسنجی نیاز دارند تا شما تا 50 دلار درآمد کسب کنید. با PrizeRebel، می توانید مقدار مورد نیاز خود را وقتی که می خواهید، بیرون بیاورید.

CashCrate یک نمونه از این سایتها است که شما نیاز دارید تا 20 دلار را قبل از اینکه بتوانید پول را بیرون بیاورید، کسب کنید – به این معنی است که شما باید زمان بیشتری را در سایت صرف کنید.

خرید گیفت کارت ارزان

خب بخش اول این مقاله تمام شد در بخش بعدی به بررسی سایت CashCrate میپردازیم

در انتها برای خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت بروید و خرید کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *